Minust

Maris Tammet

Enesearmastuse & Õnneliku Elu Coach
Kogemusnõustaja

❣️Minu missioon on, et iga inimene  elaks õnnelikuna ning leiaks ülesse tõelise MINA nende sees, mis särab eredamalt, kui täht taevas. Inimene armastaks ja aktsepteeriks end täpselt sellisena nagu ta päriselt on! Ja kõik saaksid elada oma unistuste elu, kasutades nende tõelist potentsiaali. Suudaksid täita kõik südame unistused ja soovid oma elus. Ehk jõuaksid kohta, kus nad on kogu südamest õnnelikud ja nad elavad oma unistuste elu igapäevaselt.

❣️Olles ise elanud elu, kus elasin kellegi teisena ja kellegi teise jaoks. Kaotasin ja unustasin ära, kes olen päriselt MINA ja mida ma oma elust päriselt tahan. Tänaseks olen jõudnud kohta, kus ma tean, kes olen MINA ja ma armastan ennast ning elan elu, mida ma armastan kogu südamest ning elan igapäev kogu südamest õnnelikuna.

❣️Olen teinud läbi väga pikka ja keeruka teekonna, et jõuda siia punkti, kus olen täna. Aga mul on Sulle saladus „Seda saab palju kergemalt ja kiiremini teha!“.

❣️Selleks, et aidata inimestel jõuda sellesse imelisse punkti elus lihtsamalt olen loonud Kogemus & Elamus OÜ, mis oma teenuste aitab inimestel jõuda oma elus tõelise õnneni ja oma unistuste elu reaalsuseks tegemiseni.

❣️Minu eesmärk on, et iga inimene oleks toetatud ja saaks just seda oma elus, mida ta päriselt vajab.

❣️Olen õppinud ja arendanud ennast väga mitmekülgselt ning igapäevaselt kogun endale uusi teadmisi, kogemusi & elamusi.

💕Ela õnnelikuna iga päev, kus imed eksisteerivad!💕

💕Tagasisided

Scroll to Top