Maris Tammet

Enesearmastuse & Õnneliku Elu Coach/Mentor/Teejuht
Kogemusnõustaja ja Koolitaja

❣️Minu missioon on, et iga inimene  elaks õnnelikuna ning leiaks ülesse tõelise MINA nende sees, mis särab eredamalt, kui täht taevas. Inimene armastaks ja aktsepteeriks end täpselt sellisena nagu ta päriselt on! Ja kõik saaksid elada oma unistuste elu, kasutades nende tõelist potentsiaali. Suudaksid täita kõik südame unistused ja soovid oma elus. Ehk jõuaksid kohta, kus nad on kogu südamest õnnelikud ja nad elavad oma unistuste elu igapäevaselt.

❣️Olles ise elanud elu, kus elasin kellegi teisena ja kellegi teise jaoks. Kaotasin ja unustasin ära, kes olen päriselt MINA ja mida ma oma elust päriselt tahan. Tänaseks olen jõudnud kohta, kus ma tean, kes olen MINA ja ma armastan ennast ning elan elu, mida ma armastan kogu südamest ning elan igapäev kogu südamest õnnelikuna.

❣️Olen teinud läbi väga pikka ja keeruka teekonna, et jõuda siia punkti, kus olen täna. Aga mul on Sulle saladus „Seda saab palju kergemalt ja kiiremini teha!“.

❣️Selleks, et aidata inimestel jõuda sellesse imelisse punkti elus lihtsamalt olen loonud Kogemus & Elamus OÜ, mis oma teenuste aitab inimestel jõuda oma elus tõelise õnneni ja oma unistuste elu reaalsuseks tegemiseni.

❣️Minu eesmärk on, et iga inimene oleks toetatud ja saaks just seda oma elus, mida ta päriselt vajab.

❣️Olen õppinud ja arendanud ennast väga mitmekülgselt ning igapäevaselt kogun endale uusi teadmisi, kogemusi & elamusi.

d331a23e-4050-4409-ba69-ed27c77424e2

💕Ela õnnelikuna iga päev,
kus imed päriselt eksisteerivad!💕

Läbitud õpped:

*Kogemusnõustamine
*Life Coach (Elu coach)
*Self-love and Coaching  (Enesearmastus ja Coaching)
*A life of happiness and fulfillment (Õnnelik ja täidetud elu)
*Vaimse tervise esmaabi
*Sissevaade psühholoogiasse
*Introduction to psychology (Sissejuhatus psühholoogiasse)
*Insight into Psychology (Sissevaade psühholoogiasse)
*Social Psychology (Sotsiaalpsühholoogia)
*Positive psychiatry and mental health (Positiivne psühhiaatria ja vaimne tervis)
*Science of exericse (Harjutuste teadus)
*Introductory human physiology (sissejuhatus inimese füsioloogiasse)
*Family constellations (Perekonna konstellatsioonid)
*Energy Healing: How it Works and Where to Start (Energiaravi: kuidas see toimib ja kust alustada)
*Chakras and Color Therapy course (Tšakrate ja värviteraapia kursus)
*Learn giving the best meditations (Õppige tegema parimaid meditatsioone)
*EFT tapping (EFT koputamine)
Ja palju muud…

💕Tagasisided

Cathy 27
Maris on väga aktiivne ja enesekindel. Ei anna nii lihtsalt alla. Ta on üks tugev naine. Oskab olla positiivne ja ka negatiivses asjas head näha mis on väga hea oskus. Hea kuulaja ja nõuandja.
Sandra 29
Minu elu muutus, sellest hetkest, kui tuttavaks saime ja muidugi ainult paremuse poole. Sa oled suuremeelne ning alati abivalmis. Sinu tarkus ja elukogemused, mis sa jagad minuga kui ka kõigi teistega tõesti muudavad elusid. Sa tead täpselt mida öelda ja kuidas seda öelda, et see mõjub toe kui ka abina.
Riina 28
Sul on imeline süda ja ma imetlen sind. Sa oled lihtsalt vapustav! Ma ei tea, kus ma oleksin ilma sinuta ja su abita.
Kristina 37
Algul ma ei saanud aru ega mõistnud sinu tegevusi ja selle ettevõtte ponti, mis see annab, aga peale seda, kui ma kuulasin sind ja kasutasin sinu poolt jagatud teadmisi, materjale. Sain ma lõpuks aru!!! Mu elu muutus 360 kraadi paremaks. Müts maha, et jagad seda kõike ja oled sina ise, oma suure südamega. Ma ei oskagi oma tänutunnet sõnadesse panna nii et Suur, Suur, Suur aitäh!
Elvi 91
Ma poleks ealeski arvanud, et nii noor inimene suudab mind panna elu nii teistmoodi nägema ja elama ehk kui ilus ja võimas on päriselt elu.
Anu 22
Marise poole saab alati pöörduda ükskõik millise murega. Alati ta leiab lahenduse ja oskab head nõu anda! Ta on väga sõbralik ja vastutulelik. Tema tugevus on rõõmsameelsus ja positiivsus. Ta näeb alati igas olukorras midagi head.
Kaisa 40
Ma lihtsalt armastan sind! Sa teed nii suurepärast asja, kasutades oma kogemusi ja SÜDA. Ma olen Sulle nii tänulik!
Kirke 33
Ma ei tea kuidas sa suudad seda kõike teha, mida sa teed ja veel sellise kire ja armastusega, mis annab rahvale nii palju. See mida kõike ma igapäevaga membershipist avastan ja teada saan ning läbi teen enda peal tõesti toimib! Mul oli algselt kahtlusi sellesse kõike, aga tänaseks mõistan, et minu elu parim otsus oli öelda Jah sinu membershipile. See kui toetav ja abivalmis sa oled annab nii palju väärtust juurde ning tõstab usku ja armastust iseendasse. See kõik on lihtsalt nii imeline, et ma ei oska sõnadessegi panna seda rõõmu ja tunnet, mis on minu sees. Suuuuuur aitäh!
Alexandra 16
Aitäh, et oled olemas ja jagad oma lugu ja teadmisi! Mul on nii hea meel, et ma sinuga tuttavaks sain.
Jane 30
SüvaTransformatsiooni programm on mu elu murranguline kogemus! Avastasin enda sügavamad kihid, mõistes potentsiaali ja avanedes õnnelikule elule. Coaching aitas mul murda välja piiravast mõttemustrist, luues selged eesmärgid ja uue suuna. Marise toetus ja silmiavavad sessioonid olid hindamatud. Ta on mitte ainult suurepärane coach, vaid ka tõeline sõber ja toetaja. SüvaTransformatsioon on tõeline investeering elumuutusesse, mis on oma väärtust rohkem kui tõestanud. Soovitan seda kõigile, kes soovivad avastada oma potentsiaali ja nautida täisväärtuslikumat elu! Ma poleks osanud isegi ette kujutad, kui ma selle programmiga liitusin, et puutun kokku ehtsa INGLIGA! Suur aitäh Maris sulle kõige eest.
Hanna 33
Lõpetasin just Alustava Teekonna Algustalade coachingu programmi. Kolm kuud läks nii kiiresti, aga nii võimsalt. Ma ei suuda uskuda, et kui enne istusin kodus nelja seina vahel , tegeledes majapidamis töödega ja kodukontoriga ning tundsin ennast pidevalt halvasti ja jõuetuna. Lisaks olin nagu jalamatt kõigi jaoks, siis tänaseks ma tegelen ka väljas pool kodu vahvate ja põnevate tegevustega, kogun imelisi kogemusi, tunnen ennast hästi ja rõõmsana. Mõistan iseennast palju rohkem. Võtan aega enda jaoks, olen suutnud luua omale imelisi piire ning ma teen asju, mis panevad mu silmad särama. Minu elu parim otsus oli valida Maris omale coachiks enda teekonnal. Soovitan teda kõigile, sest ta teeb hingega seda kõike ja ta tõesti teab, mida ta teeb, juba läbi oma enda kogemuste +veel kõik see palju ta on ennast arendanud läbi õpingute ja kõige muu. Suur aitäh Maris!
Nina 34
Teeiseendani kursus... Lihtsalt müts maha, kui imelise kursuse sa loonud oled. See on nii põhjalik ja nii kergesti arusaadav. Ma alguses olin kahtlev ja mõtlesin igasuguseid mõtteid enne kui otsustasin ikkagi osta selle kursuse. Kuid ma sain aru juba alguses, et see oli parim otsus, mis ma oma elus langetanud olen! Ütlen ausalt see kursus ei tohiks olla nii odav, kuna selle väärtus on miljardeid kordi rohkem. Sa oled lihtsalt võrratu ning see kursus muutis mu elu igaveseks. Tõeline MINA on võrratu ja ma poleksiki saanud sellest teada, mida see tähendab ilma selle imelise kursuseta. SOOVITAN!!!
Siiri 27
Ma poleks ealeski teadnud, mis on hingehaavad ja kui palju need meid mõjutavad, kui ma poleks sinu imelisele kursusele sattunud. Aitäh! Terve mu maailm muutus ja ma mõistan nüüd miljon korda rohkem ennast ja kõike seda mis on minu elus toimunud. Ning tervenemine neist on olnud nii vabastav ja kergendav tunne.
Elle 49
See väljakutse tõi reaalselt kahe jalaga maa peale. Täna olen teadlikum, miks pole täitunud mu südame unistused. See väljakutse tegelikult koorib sinult kihte maha nagu kooriksid sibulat. Täna olen sisemiselt kasvanud, julgen välja öelda oma arvamuse ja endale JAH. Mina olen südamest väga tänulik❤️ Aitäh Maris, et lõid selle vahva väljakutse🤍 Mis mulle veel selle väljakutse juures meeldis on see, et ei olnud vastutuspartnerit. Sain ennast proovile panna kas ütlen endale jah või ei. Olen endale üle väga õnnelik ja tänulik, et ütlesin JAH. Suur, suur kalli ja pai iseendale, et väljakutse on läbitud ja ette antud tegevused tehtud💖 Aitäh, aitäh, aitäh 🙏🥰
Anna 30
Mega lahe asi on Salaunistuste kaart!!! See on nagu unistuste tahvel, mida ma ei pidanud ise koostama. Kerge ja lihtne kasutada ning mega mõnus tunne on maha kraapida tegevust, mis oled ära teinud. Lihtsalt imeline! Nii suur huvi on juba näha, millised saladused selle all peidus võivad kõik olla. Suur aitäh! PS!Imelised kommid olid. Millal neid saab tellima hakata?!
Liis 23
Sinu teadmised, lugu ja õpetused muutsid mu elu. Tänu sellele kõigele elan ma õnnelikumat elu. Aitäh!
Ele 40
Alguses kui ma nägin südamesoovide kursust siis mõtlesin, mis idiootsus see nüüd on? Südamesoovid? Kuid kuna mu hing ei jätnud rahule, et mis on see lõpuks, siis otsustasin uurida kursuse kohta rohkem. Ning mida rohkem ma lugesin ja küsisin seda rohkem hakkasin mõtlema, et äkki tõesti võiks läbi teha selle. Kuna see väga kallis ka ei olnud siis ostsin ära. Ja mine pekki täna ma tean, mis on südamesoovid ja põhiline MIS ON MINU SÜDAMESOOVID. Ning ma nüüd liigun oma südamesoovide järgi ja muutus minu elus on suur olnud. Olen palju õnnelikum ja motiveeritum tegema asju. Tänud sulle
Liisi 28
Kallis Maris, Ma kirjutan sulle täis südamest rõõmu ja tänutunnet. Kunagi ma vihkasin elu ja olin tõeliselt õnnetu. Tundsin end lõksus, tühjana ja ilma lootuseta. Iga päev oli kurnav võitlus, mis tundus lõputuna. K & E Membership on aidanud mul leida oma sisemise jõu ja tõelise rõõmu elus. Olen õppinud ennast armastama, andestama minevikus tehtud vigu ning võtma vastu iseenda ja teiste armastust. Mul on tõeliselt hea meel, et sinu jagatud teadmised ja tehnikad on muutnud minu elu miljon korda paremaks. Membership on andnud mulle jõudu ja usku endasse ning aidanud mul avastada uusi võimalusi ja saavutada oma eesmärke. Ma olen sügavalt tänulik sulle selle imelise teekonna eest. Sinu pühendumus, kogemused ja teadmised on teinud minust täiesti uue inimese. Jätka oma imelise tööga ja aitamisega, sest teed maailma paremaks üks inimene korraga.
Tiina 31
Aitäh kogust südamest, et andsid mulle võimaluse testida läbi sinu coachingu programmi, see oli uskumatu ja tõesti läbimõeldud. Minu elu muutus nii palju, et ma ei tunne ennast äragi ja see kes ma olin enne programmi läbimist ja kes nüüd need on kaks täiesti erinevat inimest. Ma aktsepteerin tänaseks iseennast täpselt sellisena nagu ma olen ning ei jõua ära oodata, millal sa veel uute põnevate ettevõtmistega lagedale tuled ja ma soovitan kõigile sinu coachingu programmiga liituma, kui sa selle lõpuks avalikuks teed, sest sellest ei soovita ma kellelgi ilma jääda. Ole sama võimas ja ainulaadne edasi!
Previous slide
Next slide

💕Alusta oma õnneliku elu teekonda juba täna!💕

Scroll to Top