Kursused

💗Hei, mäletan tänaseks hägusalt aega, millal elasin teiste jaoks, tehes asju, mis rõõmustasid ja sobisid teistele, varjates sellega ennast.
💗Tegin seda aastaid…
Aga siis kukkus kogu see võlts mina ja elu kokku. Mõistsin, et olen käinud teiste määratud radu, elanud, kõigi teiste jaoks ja täitnud teiste inimeste unistusi, soove, tahtmisi.
💗Aastate jooksul seda tehes märkamatult kaotasin iseenda. Ma ei teadnud täpselt, kes ma TÕELISELT enam olen, mida MINA päriselt tahan ja armastan siin elus! Vihkasin elu ja lihtsalt eksisteerisin, pidevalt põgenesin maailma eest, kas siis raamatute, filmide või unenägudemaailma…
💗Kui sa tunned end sarnaselt, kus kõik tundub nagu see on normaalne ja sa pidevalt teed, annad, aga sees tunned ikka tühjust, seest keerab ja puudub rahutunne, rääkimata tõelisest õnne tundest, oled pidevalt kriitiline või konfliktis iseendaga mõistmata miks?
💗Siis suure tõenäosusega eladki kellegi teise seatud reeglite järgi ja on aeg avastada, kes on sinu TÕELINE MINA ja mida sa südamest päriselt tahad ning kuidas jõuda selleni, et igapäev elad ÕNNELIKUNA.
💗Kujuta ette, milline võiks olla su elu, kui hakkaksid järgima oma tõelisi südamesoove ja elama TÕELISE ENDANA oma täielikus säras?
💗Usu mind, see on vabastav, imeline, kergendav, tõelisest ÕNNEST ja ARMASTUSEST pakatav tunne, mida on nii võimsalt raske ettekujutadagi enne, kui oled sellel teekonnal ja avastad iga sammuga oma seda ise.
💗Sinu elu ülesanne on elada TÕELISE SINANA, kogu oma ainulaadsuse ja võimsa säraga, mis annab sulle elujõu ja õnnetunne, mida oled aastaid otsinud.

💗See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et jõuda õnnelikuseni ja elada oma unistustes olevat elu päriselt.

💗Kursus on videokursusena  ehk saad kursust läbi töötada omas tempos ja lisaks saad liituda toetusgrupiga, kus saad tuge ja abi oma teekonnal.

💗Võta ohjad enda kätte ja hakka muutustega pihta. Sinu elu muutmine algab ainult SINUST ENDAST. Asu sellele põnevale seikluste teekonnale vapralt sammuma, mis muudab sinu elu täielikult.

💗Kui oled valmis vapralt samme tegema, siis see kursus on hea algus selleks teekonnaks.
❤️‍🔥 Tere tulemast Südamesoovide Kursusele – sinu teejuht sügavamate südamesoovide avastamise ja teostamiseni.
❤️‍🔥 Kas oled kunagi mõelnud, mis paneb su südame kiiremini põksuma ja sind särama, millega tegeled täieliku kire ja armastusega?
❤️‍🔥 Meie kursus on loodud selleks, et aitata sul mõista ja selgitada välja oma südamesoove erinevates eluvaldkondades – olgu selleks karjäär, suhted, isiklik areng või elu kutsumus.
❤️‍🔥 Õpid kasutama mitmesuguseid tehnikaid ja teadmisi, mis aitavad sul ühendust saada oma sisemiste soovidega ning tuvastada need unikaalsed ja olulised südamesoovid, mis panevad su hinge helisema.
❤️‍🔥 Vaatame koos, miks need südamesoovid just sinule olulised on ning kuidas saad neid ellu viia.
❤️‍🔥 Südamesoovide Kursus on avatud kõigile, kes soovivad sügavamalt ühenduda oma sisemise kutsumusega, leida suuremat rahulolu ja täitumist ning elada elu täiel rinnal.
❤️‍🔥 Kursus toimub videokursusena, võimaldades sul seda läbida omas tempos. Lisaks saad liituda tugigrupiga, kus saad jagada kogemusi ja leida toetust oma teekonnal.
❤️‍🔥 Liitu meie Südamesoovide Kursusega ja valmistu avastama, looma ja elama oma unistuste elu!
❣️Tere tulemast meie Enesehinnangu Tõstmise Kursusele, kus avaneb sulle võimalus avastada endas peituv jõud ja enesekindlus!
❣️See kursus on loodud just sulle, kes soovib astuda enesekindlalt ja julgelt igasse päeva ning saavutada oma eesmärgid ja sihid elus. Olgu see siis enesehinnangu tõstmine, eneseusu tugevdamine, enesekindluse kasvatamine või lihtsalt enda avastamine – meie kursus pakub sulle vajalikke vahendeid ja juhendamist selleks, et saavutada sisemine tasakaal ja tõsta oma enesehinnangut.
❣️Mis teeb meie kursuse eriliseks? Meie kursus keskendub praktilistele meetoditele ja tehnikatele, mis aitavad sul avada oma tõelist potentsiaali ja ületada enesehinnangu takistusi kiirelt ja tulemustega. Iga sessioon on loodud sulle toetuseks ja juhendamiseks, et saaksid luua tugeva vundamendi enesehinnangule, enesekindlusele ja eneseusu arendamisele.
❣️Astudes sellele enesehinnangu tõstmise teekonnale, ootab sind avastusretk iseenda sügavustesse ja võimalus saavutada püsivaid muutusi oma elus. Oled valmis avama end uutele võimalustele, õppides iseennast hindama ja väärtustama, mis aitab astuda enesekindlalt oma unistuste poole!
❣️Saad ligipääsu tugigruppi, kus saad abi küsida ja lisa toetust oma teekonnal.
❣️Liitu meiega täna ja avasta oma tõeline potentsiaal koos meiega!
❤️Siin kursusel algab sinu isiklik avastusretk oma sisemisse maailma, kust välja tuled särava tähena.
❤️See kursus on nagu avatud tee, kus saad astuda samm-sammult, avastades enda sees peituvaid varjatud aardeid.
❤️Teekonna alustalade kursus on nagu kaart, mis aitab sul navigeerida iseenda mõtete, tunnete ja soovide labürindis ja teha alustavad sammud.
❤️Esimesed sammud võivad tunduda kui jalutuskäik tundmatus kohas, kuid iga sammuga avaneb uus võimalus iseendaga lähemalt tutvust teha.
❤️Kursuse eesmärk on mitte ainult aidata sul avastada enda sees peituvaid ressursse, vaid ka mõista, kuidas suhtled teiste inimestega ja maailmaga enda ümber.
❤️Sa hakkad märkama oma harjumusi, mõttemustreid ja emotsioone ning õpid, kuidas neid teadlikult muuta nii, et sinu elu muutub ÕNNELIKUKS ja RÕÕMSAKS.
❤️Ära karda avastada uusi aspekte endas.
❤️See on nagu avada värav enda sees asuvasse salapärasesse aeda. Iga lill, iga puu ja iga nurk on sinu isiksuse osa, oodates avastamist.
❤️See kursus saab olema sulle inspireeriv ja algus sammud teekonnal saavad olema avastusrohked.
❤️Kursus on videokursusena  ehk saad kursust läbi töötada omas tempos ja lisaks saad liituda toetusgrupiga, kus saad tuge ja abi oma teekonnal.
❤️Valmis alustama? Tee esimene samm ja sukeldu Teekonna alustalade kursuse põnevasse maailma!
❤️‍🩹Kujutle hetke, mil mõistsin, et mu hing oli täis arme, mille olin kogunud läbi aastate. Elu jooksul kogetud valu, pettumused ja kaotused olid jätnud oma jälje ning mu hing vajas muutust ja tervenemist, et lõpetada elamise pidevalt samas kohas.
❤️‍🩹Mõtle palju kordi tekib sinu sisse kramp või emotsioon, kui tuletatakse meelde minevikust olukorda, inimest või midagi muud. See näitab, et sinu hinges ja kehas on allasurutud valu ja haavad, mis vajavad päevavalgele toomist ning tervendamist. Kuna ainult sedasi, lõpetad kogemast neid emotsioone ja kehalisi reaktsioone.
❤️‍🩹Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma haavad, mõista nende päritolu ja neid tervendada. Koos liigume läbi õrnalt juhitud sammude, mis aitavad sul avada südameukse omaenda haavadele ning nende tervendamisele.
❤️‍🩹Hingehaavade kursus on teekond eneseavastamisele ja tervenemisele, mis muudab su elu, kuna sa lõpetada igapäevaselt kaasas kandmast minevikku, mis takistab sul elus edasi liikumist ja tõeliselt õnnelik olemast.
❤️‍🩹Kursus on videokursusena  ehk saad kursust läbi töötada omas tempos ja lisaks saad liituda toetusgrupiga, kus saad tuge ja abi oma teekonnal.
❤️‍🩹Kas oled valmis valima teekonna, kus minevikust tulenevad valud ja traumad lõpetavad mõjutamast sinu tänast päeva ja tulevikku?
❤️‍🩹See kursus on just sulle mõeldud, kui tahad elada oma elu nii, et sa vaatad tagasi minevikule ja tunned ennast õnneliku ja rõõmsana. Tänane päev on täis rõõmu ja häid emotsioone ning tulevik on ime.
❤️‍🩹Tule ja liitu kursusega, sest iga haav kannab endas võimalust õitseda ja paraneda ning avastada iseenda tugevust ja ainulaatsust.

💕Tagasisided


Korduma Kippuvad Küsimused

SalaUnistuste kaart on maagiline teejuht sinu unistuste täitmiseks. See viib sind põnevatesse seiklustesse ja aitab sul avastada elu tõelisi imesid.
See on mahakraabitava pinnaga ehk saad jälgida oma saavutusi.
Avasta mis ootab sind ees nende unistuste täitmisel ja mis saladusi on veel peidus SalaUnistuste kaarti peidetud pinnal.

Täpsema info leiad SIIT.

Saad ligipääsu membershipi kõikidele materjalidele/teadmistele.

Kogukonnas toimuvad meil iga kuu veebis toetavad kõned (hiljem ka päris kohtumised).

Kogukonnas toimuvad meil mini-väljakutsed.

Kogukonnas saad julgustavat toetust oma teekonnal.

Materjalid, videod ja kõned on pealmiselt teemadel: Tõelise enda üles äratamine/leidmine; enesearmastus;  südamesoovide, unistuste ja eesmärkide avastamine, mõistmine ja saavutamine; kõige alustalad; hirmud; takistused; keskkond ja selle mõjutused sulle; suhted; kuidas jõuda unistuste eluni; eneseareng; harjumused; mustrid; traumad ja väga palju muud.

Lisaks saad omale imelise teejuhi sellel teekonnal.

Kogukonnas on Sul võimalus olla osa inspireerivast, toetavast, julgustavast, armastavast grupist!

Täpsema info leiad SIIT.

Kogemusnõustamine on nõustamise ja toetamise viis, kus inimesed, kellel on vastav isiklik kriisikogemus, jagavad oma teadmisi ja pakuvad tuge tekkinud olukorras. Kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise, mis tugineb vastastikusel austusel ja usaldusel. Selline nõustamine on efektiivne, sest nõustatav tunnetab, et teda aitab inimene, kes on läbinud samalaadse traumeeriva elusituatsiooni.

Täpsema info leiad SIIT.

Peale tellimuse esitamist tuleb meilile broneerimise link, kust kaudu saab valida endale sobiva aja kogemusnõustamiseks.

Täpsema info leiad SIIT.

Coaching on nagu personaaltreener, aga mitte  kehalise vormi jaoks, vaid vaimse heaolu ja elueesmärkide jaoks. See on interaktiivne protsess, kus coach aitab sul avastada oma potentsiaali, seada eesmärke ja leida lahendusi väljakutsetele.
Coachi ülesanne on sind innustada, esitada küsimusi, mis aitavad sul end paremini mõista, ning pakkuda toetust eesmärkide saavutamisel. See on nagu kaaslane sinu teekonnal isikliku kasvu ja arengu suunas. Kas oled mõelnud, kas coaching võiks olla sulle kasulik?

Täpsema info leiad SIIT.

Kursused (leiad ka SIIT):

*Tee iseendani-kursus💗

Sinu elu ülesanne on elada Tõelise Sinana, kogu oma ainulaadsuse ja võimsa säraga.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada endas oma Tõelise Mina ja elada kogu südamest õnnelikuna.
Täpsema info leiad SIIT.

*Südamesoovide kursus❤️‍🔥

Südamesoovide kursus on loodud selleks, et aidata sul avastada ja realiseerida oma sügavamaid südamesoove.

Täpsema info leiad SIIT.

*Hingehaavad meie elus-kursus❤️‍🩹

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma haavad, mõista nende päritolu ja õppida neid tervendama. Koos liigume läbi õrnalt juhitud sammude, mis aitavad sul avada südameukse omaenda haavadele.

Täpsema info leiad SIIT.

*Teekonna Algustalade kursus❤️

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma ainulaadsuse ja alustada teekonda õnneliku eluni.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada elu imed.

Täpsema info leiad SIIT.

Enesearengus ja enesearmastuses on oluline mõista sellega kaasnevat lisatööd, mis tasub sulle nii mitme kordselt tagasi kõikides eluvaldkonades ja sellega jõuad oma unistuste eluni ning tõelise õnneni. Ainult praktikate teadmine ei muuda midagi. Vaid neid tuleb ka oma ellu päriselt rakendada.

Vastus on kõigele alati olemas ning tihti peale lihtsam kui sa arvatagi oskad. Küsimus seisneb pigem selles, kas see vastus Sulle endale on hetkel veel vastu võetav ja sa oled valmis selleks midagi tegema.

Kogukonnas ei pea, liikmelisus tagab sulle materjalide kättesaadavuse igal ajal, saad rahulikult kõike teha omas tempos, täpselt nii palju kui jõuad ja soovid.
Täpsema info leiad SIIT.

Kursustele ligipääs, kestab pool aastat kuni aasta aasta. Selle aja jooksul on sul aega neid läbida omas tempos ja vaadata neid soovi korral läbi nii palju kordi kui tahad ja vajad.

Täpsema info leiad SIIT.

Scroll to Top