Tasuta sisu

💖Siit leiad enesearmastuse tasuta materjalid, mida oma elus kasutada.💖

Juhendmaterjalid

Kuidas toetada oma tervist?

💖Sinu tervis on sinu suurim vara. See mõjutab mitte ainult sinu füüsilist heaolu, vaid ka sinu vaimset tervist ja üldist elukvaliteeti. Tervislik eluviis aitab sul saavutada oma täielikku potentsiaali ning nautida täisväärtuslikku ja rõõmsat elu. Tasuta juhend.

Kuidas muuta endas uskumusi?

💖Meie uskumused kujundavad meie mõtteviisi, käitumist ja elu üldist kvaliteeti. Sageli võivad negatiivsed või piiravad uskumused meid tagasi hoida ning takistada meid saavutamast oma täit potentsiaali. Õnneks on võimalik teadlikult muuta oma uskumusi positiivsemaks ja toetavamaks. Tasuta juhend.

Kuidas teha esimesi samme elumuutuste suunas?

💖Elu on pidevas muutumises ning meil kõigil on aegu, mil soovime muuta oma olukorda paremuse suunas. See võib hõlmata uusi harjumusi, suuremaid elumuutusi või lihtsalt soovi leida rohkem tasakaalu ja õnne. Ent esimese sammu astumine võib sageli tunduda hirmutav ja ületamatu. Tasuta juhend.

Kuidas panna sobivad afirmatsioonid enda jaoks tööle?

💖Afirmatsioonid on võimsad vahendid eneseteadvuse tõstmiseks ja positiivse mõtlemise kujundamiseks. Need on lühikesed, positiivsed avaldused, mis aitavad meil luua ja kinnistada meie soovitud mõtteviisi ja uskumusi. Kuid kuidas saada neid enda jaoks tööle? Loo endale endale sobivad afirmatsioonid. Tasuta juhend.

Tänulikkuse harjutus-777

💖Igapäevane tänulikkuse väljendamine on oluline osa meie emotsionaalsest heaolust ja suhetest teiste inimestega. See lihtne harjumus aitab meil märgata ja hinnata positiivseid aspekte meie elus ning suurendada meie üldist õnnetunnet. Tasuta juhend.

Afirmatsioonid

💖Afirmatsioonid on võimas vahend eneseusu tugevdamiseks ja positiivse mõtteviisi loomiseks. Siin on sulle 30 suurepärast afirmatsiooni oma elu parandamiseks. Kasuta neid ja pane need igale poole oma kodus laiali, kus sa neid näed kogu aeg. Näiteks peeglile, telefoni ekraanile, külmkappi peale, autosse ja veel kuhu iganes soovid asetada need.

Kiri sisemisele lapsele

💖Kirja kirjutamine sisemisele lapsele on võimas ja terapeutiline viis ühenduda oma sisemise lapsega ning pakkuda talle armastust, toetust ja mõistmist. Tasuta juhend “Kiri sisemisele lapsele”

Hirmud

💖Meie sisse on tekkinud erinevad hirmud, mis takistavad meil saavutama oma elus asju, mida päriselt soovime ja tahame. Kui tihti ütled endale ei või veenad ennast ümber millegi mitte tegemisel. Vaata järgi, millised hirmud sul on ja kuidas nendega toimida. Tasuta juhend.

Miks on oluline energia taset tõsta?

💖Elutempo on kiire ja meie päevad on täidetud erinevate kohustuste, väljakutsete ja võimalustega. Selles saginas võib aga kergesti ununeda meie enda heaolu ja energia taseme hoidmine. Siiski on oluline teadvustada, et meie energia tase mõjutab otseselt meie elukvaliteeti ja saavutusi. Vaata järgi, mis mõjutab sinu energia taset ja kuidas seda tõsta. Tasuta juhend.

Mis annab mulle energiat?

💖Vaata järgi, mis annab sulle energiat ja mis võtab sult energiat. Seda teades saad teada, milliseid asju oma elus tasub vähendada ja milliseid asju rohkem teha, et energia tase oleks kõrgem. Tasuta juhend.

Nädala plaan

💖Siit leiad endale imelise nädala plaani lehe, kuhu saad märkida peale kõik vajaliku enda nädalaks ning muuta nädal põnevaks ja aktiivseks.

Aastaaegade plaanid

💖Siin on imelised eesmärkide lehed erinevateks aastaaegadeks kuhu saad märkida peale kõik olulised ja imelised eesmärgid enda elus.

Videod

Vebinar: Kuidas Murda Mustrit ja Liikuda Edasi

💖Siit saad ligipääsu vebinarile: kuidas murda mustreid oma elus. Mustrid loovad elus kordusi, mis tekitavad elus olukordi, mida me ei taha ja soovi kogeda.

Vebinar: Enesehinnang-Üks võti Õnneliku ja Täisväärtusliku Eluni

💖Siit saad ligipääsu vebinarile: Enesehinnang, kus saad teadmised, kuidas tõsta oma enesehinnangut ja palju enesehinnangu tase mõjutab elu heaolu.

Vebinar: Sõltuvused ja nende tegelik päritolu

💖Siit saad ligipääsu vebinarile: sõltuvused ja nende tegelik päritolu
Sõltuvused on ühed nuhtlused, mis tekitavad vangistuse tunnet, kuid sellest on võimalik vabaneda, kui mõistad, miks mingitel inimestel on  kerge sõltuvusse jääda ja teistel mitte.

💖Siit saad ligipääsu Videole: mida me armastame teha?
Paljud inimesed ei tea kahjuks, mida nad päriselt siin elus armastavad teha ja mida nad sooviksid teha, tule tee tehnika läbi ja selgita välja kas sina tead mida armastad teha?

Video: Kehas energiad liikuma

💖Siit saad ligipääsu tehnikale, kuidas kehas panna energiad liikuma.
Meie keha kinnitab endasse erinevaid emotsioone, tundeid, pingeid, stresse ja muud. Selleks, et vabastada neid oma kehast ning ka tõsta energia tase. Siit videost näed kuidas seda suurepäraselt teha.

Video: Keha lõdvestamine

💖Siit saad ligipääsu keha lõdvestamist tehnikale.
Meie keha kinnitab endasse erinevaid emotsioone, tundeid, pingeid, stresse ja muud. Selleks, et keha lõdvestada, soovitan sul kuulata seda videot.

💕Alusta oma õnneliku elu teekonda juba täna!💕

Scroll to Top