Tasuta sisu

💖Siit leiad enesearmastuse tasuta materjalid, mida oma elus kasutada, et avastada iseennast ja iseenda sees olevaid tõdesid, et oma elus alustada muutusi Unistuste elu poole.💖

Lisaks võid hakata meid jälgima meie instagrami kontol, kust leiad veel  põnevaid teadmisi.💖

Lisa info

Elu on tihti täis tsükleid ja mustreid, mis korduvad meie igapäevaelus nagu lõputud nõiaringid. Oleme kõik kogenud neid hetki, kus tundub, et oleme jäänud kinni samasse olukorda, tehes samu vigu või kogedes samu probleeme ikka ja jälle. Need nõiaringid võivad tunduda lõputud ja väljakutsetena, kuid on võimalik need nõiaringid täielikult murda ja liikuda õnnelikumalt edasi.

Esimene samm nõiaringist väljumisel on teadvustamine. Oluline on märgata neid mustreid ja tsükleid oma elus ning tunnistada, et midagi vajab muutust.

Järgmine samm on võtta vastutus. Kuigi välised tegurid võivad mõjutada meie olukorda, oleme lõppkokkuvõttes ise vastutavad oma elu eest. See tähendab, et meil on võim muuta oma mõttemustreid, harjumusi ja valikuid, mis aitavad meil murda nõiaringi.

Kolmas samm on tegutseda. Oluline on astuda samme, mis aitavad meil muuta oma olukorda. See võib hõlmata uute oskuste õppimist, vanade harjumuste muutmist või uute võimaluste otsimist. Kuigi see võib olla hirmutav ja väljakutsuv, on see vajalik samm edasiliikumiseks.

Elu nõiaringid võivad olla väljakutsed, kuid need pakuvad ka võimalusi kasvamiseks, õppimiseks ja enesetäiustamiseks.

Lõpuks tuleb märkida, et nõiaringist väljumine võib olla protsess, mis võib võtta aega ja nõuab järjepidevust, mida on palju kergem ja kiirem  teha abi ja toega. Inimesega, kes on selle päriselt läbi teinud. Selleks palun sul teha esimene samm.

💖Astume välja nõiaringist ja äratame sära sinu sisemuses!

🌟 Koge tõelist eneseavastust ja armastust Kogemus & Elamus OÜ juhendamisel.

🌈 Hingehaavad paranevad, kogemused õpetavad, ja meie teeme iga sammu sinuga säravaks seikluseks!

💖Kas oled valmis selleks sammuks?

Vaata lähemalt

💕Tagasisided


Korduma Kippuvad Küsimused

SalaUnistuste kaart on maagiline teejuht sinu unistuste täitmiseks. See viib sind põnevatesse seiklustesse ja aitab sul avastada elu tõelisi imesid.
See on mahakraabitava pinnaga ehk saad jälgida oma saavutusi.
Avasta mis ootab sind ees nende unistuste täitmisel ja mis saladusi on veel peidus SalaUnistuste kaarti peidetud pinnal.

Täpsema info leiad SIIT.

Saad ligipääsu membershipi kõikidele materjalidele/teadmistele.

Kogukonnas toimuvad meil iga kuu veebis toetavad kõned (hiljem ka päris kohtumised).

Kogukonnas toimuvad meil mini-väljakutsed.

Kogukonnas saad julgustavat toetust oma teekonnal.

Materjalid, videod ja kõned on pealmiselt teemadel: Tõelise enda üles äratamine/leidmine; enesearmastus;  südamesoovide, unistuste ja eesmärkide avastamine, mõistmine ja saavutamine; kõige alustalad; hirmud; takistused; keskkond ja selle mõjutused sulle; suhted; kuidas jõuda unistuste eluni; eneseareng; harjumused; mustrid; traumad ja väga palju muud.

Lisaks saad omale imelise teejuhi sellel teekonnal.

Kogukonnas on Sul võimalus olla osa inspireerivast, toetavast, julgustavast, armastavast grupist!

Täpsema info leiad SIIT.

Kogemusnõustamine on nõustamise ja toetamise viis, kus inimesed, kellel on vastav isiklik kriisikogemus, jagavad oma teadmisi ja pakuvad tuge tekkinud olukorras. Kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise, mis tugineb vastastikusel austusel ja usaldusel. Selline nõustamine on efektiivne, sest nõustatav tunnetab, et teda aitab inimene, kes on läbinud samalaadse traumeeriva elusituatsiooni.

Täpsema info leiad SIIT.

Peale tellimuse esitamist tuleb meilile broneerimise link, kust kaudu saab valida endale sobiva aja kogemusnõustamiseks.

Täpsema info leiad SIIT.

Coaching on nagu personaaltreener, aga mitte  kehalise vormi jaoks, vaid vaimse heaolu ja elueesmärkide jaoks. See on interaktiivne protsess, kus coach aitab sul avastada oma potentsiaali, seada eesmärke ja leida lahendusi väljakutsetele.
Coachi ülesanne on sind innustada, esitada küsimusi, mis aitavad sul end paremini mõista, ning pakkuda toetust eesmärkide saavutamisel. See on nagu kaaslane sinu teekonnal isikliku kasvu ja arengu suunas. Kas oled mõelnud, kas coaching võiks olla sulle kasulik?

Täpsema info leiad SIIT.

Kursused (leiad ka SIIT):

*Tee iseendani-kursus💗

Sinu elu ülesanne on elada Tõelise Sinana, kogu oma ainulaadsuse ja võimsa säraga.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada endas oma Tõelise Mina ja elada kogu südamest õnnelikuna.
Täpsema info leiad SIIT.

*Südamesoovide kursus❤️‍🔥

Südamesoovide kursus on loodud selleks, et aidata sul avastada ja realiseerida oma sügavamaid südamesoove.

Täpsema info leiad SIIT.

*Hingehaavad meie elus-kursus❤️‍🩹

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma haavad, mõista nende päritolu ja õppida neid tervendama. Koos liigume läbi õrnalt juhitud sammude, mis aitavad sul avada südameukse omaenda haavadele.

Täpsema info leiad SIIT.

*Teekonna Algustalade kursus❤️

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma ainulaadsuse ja alustada teekonda õnneliku eluni.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada elu imed.

Täpsema info leiad SIIT.

Enesearengus ja enesearmastuses on oluline mõista sellega kaasnevat lisatööd, mis tasub sulle nii mitme kordselt tagasi kõikides eluvaldkonades ja sellega jõuad oma unistuste eluni ning tõelise õnneni. Ainult praktikate teadmine ei muuda midagi. Vaid neid tuleb ka oma ellu päriselt rakendada.

Vastus on kõigele alati olemas ning tihti peale lihtsam kui sa arvatagi oskad. Küsimus seisneb pigem selles, kas see vastus Sulle endale on hetkel veel vastu võetav ja sa oled valmis selleks midagi tegema.

Kogukonnas ei pea, liikmelisus tagab sulle materjalide kättesaadavuse igal ajal, saad rahulikult kõike teha omas tempos, täpselt nii palju kui jõuad ja soovid.
Täpsema info leiad SIIT.

Kursustele ligipääs, kestab pool aastat kuni aasta aasta. Selle aja jooksul on sul aega neid läbida omas tempos ja vaadata neid soovi korral läbi nii palju kordi kui tahad ja vajad.

Täpsema info leiad SIIT.

Scroll to Top