Coaching

Coach on nagu personaaltreener, aga mitte  kehalise vormi jaoks, vaid vaimse heaolu ja elueesmärkide jaoks. See on interaktiivne protsess, kus coach aitab sul avastada oma potentsiaali, seada eesmärke ja leida lahendusi väljakutsetele.

Coachi ülesanne on sind innustada, esitada küsimusi, mis aitavad sul end paremini mõista, ning pakkuda toetust eesmärkide saavutamisel. Ta on nagu kaaslane sinu teekonnal isikliku kasvu ja arengu suunas.

💕Enesearmastuse & õnneliku elu coachina aitan sul avastada tee iseendani, seada inspireerivaid eesmärke ning leida sisemist tasakaalu ja rahulolu. Minu roll on toetada sind isikliku kasvu teekonnal, pakkudes praktilisi vahendeid ja julgustust.

💕Keskendun sellele, kuidas saad praegu oma elu rikastada ja tulevikku suunata. Koos loome ruumi eneseavastusele ja -arengule, käsitledes teemasid nagu enesearmastus, elu eesmärkide seadmine, positiivne mõtlemine ning õnnelik elu.

💕Kui soovid avastada enda parimat versiooni ja luua elu, millest unistad, siis võib Enesearmastuse & õnneliku elu coaching olla just see, mida otsid.

💕Kas soovid rohkem teada saada või alustada selle imelise teekonnaga?

💕Alustamiseks on vaja aru saada, milline variant sobib sulle kõige paremini!

💕Olemas järelmaksu võimalus!

Enesearmastuse & Õnneliku Elu Coach
Maris Tammet

Play Video

❤‍🔥 See programm on mõeldud muutma sinu välismaailma imeliseks, läbi sinu sisemaailma!

❤‍🔥Kellele see programm on? Kui tunned, et otsid suunda ja selgust oma eluteel ning soovid pühenduda isiklikule kasvule, et muuta oma suhteid, karjääri ja tervist paremaks, siis on Algustalade programm just sulle.

❤‍🔥Mida pakume?

💕 Personaalsed Juhendamise Sessioonid (iganädalased kõned): Sügavad vestlused ja juhendamine, mis aitavad esile tuua sinu tugevused ning juhatavad sind eneseavastamise teekonnal.

💕 Praktilised Harjutused: Käed-külge harjutused ja tehnikad, mis aitavad suurendada eneseteadvust ning kiirendavad isiklikku arengut ja muutust.

💕 Eesmärkide Seadmine: Selged eesmärgid ja plaanid, mis juhatavad sind selgelt edasi.

💕 Isikliku plaani loomine ja jätkusuutliku arengu tagamine.

❤‍🔥 Mis muudab selle programmi eriliseks? See pole lihtsalt coaching programm, vaid elumuutuste algus. Algustalade programm aitab sul luua tugeva vundamendi oma täisväärtusliku ja rahuloleva elu jaoks.

❤‍🔥 Avastad oma potentsiaali, kujundad elumuutvaid harjumusi ning hakkad kogema sügavamat rahulolu oma igapäevaelus.

❤‍🔥 Astu julge esimene samm ja hakka ehitama oma unistuste elu! ❤‍🔥

❤️‍🔥 See programm on sinu isiklik avastusretk sinu välismaailma imeliseks muutmiseks ning oma tõelise potentsiaali ärkamisele!

❤️‍🔥 Kes peaksid liituma? Kui otsid suunda oma eluteel ja soovid leida selgust ning muuta oma suhteid, karjääri ja tervist paremaks, siis on Teekonna programm just sinu jaoks.

❤️‍🔥 Mida me pakume?

💕 Personaalsed juhendamissessioonid (nädalane kõne): Sügavad vestlused ja juhendamine, mis aitavad sul avastada oma tugevusi ning suunata sind eneseavastamise teekonnal.

💕 Praktilised harjutused: Käed-külge harjutused ja tehnikad, mis aitavad suurendada eneseteadvust ning kiirendada isiklikku arengut ja muutust.

💕 Eesmärkide seadmine: Selged eesmärgid ja plaanid, mis aitavad sul selgelt edasi liikuda.

💕 Isikliku plaani koostamine ja jätkusuutliku arengu tagamine.

💕Muudame sinu välismaailma imeliseks.

❤️‍🔥 Mis teeb selle programmi eriliseks? See pole lihtsalt programm – see on algus elumuutusteks. Teekonna programm aitab sul luua tugeva vundamendi oma täisväärtusliku ja rahuloleva elu jaoks.

❤️‍🔥 Avastad oma potentsiaali, kujundad elumuutvaid harjumusi ning hakkad kogema sügavamat rahulolu oma igapäevaelus läbi imeliste suhete, karjääri ja tervise.

❤️‍🔥 Astu julge samm ja sinu imeline teekond rullub lahti! ❤️‍🔥

❤‍🔥See programm on sinu isiklik tee eneseavastamisele, elumuutustele ja tõelise potentsiaali ärkamisele!

❤‍🔥Kellele on see programm mõeldud? Kui otsid suunda ja selgust oma eluteel, kui tunned, et on aeg pühenduda isiklikule kasvule ja avastada oma unikaalset teekonda, siis on Alustava Teekonna Algustalade programm just sulle.

❤‍🔥Mida pakume?

💕Personaalse Juhendamise Sessioonid (iganädalane kõne): Sügavad vestlused ja juhendamine, mis toovad esile sinu tugevused ja juhivad sind eneseavastamise teekonnal.

💕Praktilised Harjutused: Käed-külge harjutused ja tehnikad eneseteadvuse suurendamiseks ning isikliku arengu ja muutuse kiirendamiseks.

💕Eesmärkide Seadmine: Selged eesmärgid ja plaanid, mis juhivad sind selgelt edasi.

💕Isikliku plaani loomine ja jätkusuutliku arengu tagamine.

💕Muudame sinu välismaailma imeliseks.

❤‍🔥Mis muudab selle programmi eriliseks? See ei ole lihtsalt coaching programm, vaid elumuutuste algus. Alustava Teekonna Algustalade programm aitab sul luua kindlad alused oma teekonnale, et saaksid liikuda edasi täisväärtusliku ja rahuloleva elu suunas.

❤‍🔥Ole valmis avastama oma potentsiaali, looma elumuutvaid harjumusi ning kogema sügavamat rahulolu. Alustame sellest, et luua kindel alus, millele saad ehitada oma unistuste elu.

❤‍🔥Kui tunned, et see on sinu jaoks õige aeg! Astu see julge esimene samm oma Alustava Teekonna Algustalade poole!❤‍🔥

❤‍🔥See programm on sinu isiklik tee eneseavastamisele ja elumuutustele, kus sukeldume sügavale sinu sisemise maailma, et luua elu, mis kajastab sinu autentset olemust ja avab tõelise potentsiaali!

❤‍🔥Kellele see programm on mõeldud? See on loodud sulle, kes soovib põhjalikult uurida oma elu erinevaid tahke, seada kaugeleulatuvaid eesmärke ja saavutada sügavam mõistmine iseendast ja oma elust.

❤‍🔥Mida see programm sisaldab?

💕Personaalsed Juhendamissessioonid (iganädalane kõne): Sügavad vestlused ja juhendamine, mis kaevuvad sügavale sinu mõtete, tundmuste ja unistuste maailma.

💕Strateegiline Eesmärkide Seadmine: Selged, realistlikud ja ambitsioonikad eesmärgid, mis viivad sind sügavamale enesearengu teekonnal ja oma tugevuste arendamisele.

💕Analüüs: Uurime minevikutraumasid, piiravaid uskumusi ja väljakutseid, mis hetkel takistavad sind selle kõigeni jõudmast. Vabastame, muudame ja tervendame neid! Eneseavastus ja mineviku mõistmine.

💕Praktilised Harjutused: Tööriistad ja tehnikad, mis aitavad sul süvitsi mõista ja arendada erinevaid eluvaldkondi.

💕 Sügavam isiklik areng ja jätkusuutliku elumuutuse kujundamine.

💕Muudame sinu välismaailma imeliseks.

❤‍🔥Mis muudab selle programmi erakordseks? Tee Iseendani programm ei piirdu ainult pinnapealsete muutustega, vaid suunab sind kaevuma sügavale, et tuua esile tõelised muutused sinu elus ja maailmavaates.

❤‍🔥See on tõeliselt põhjalik teekond, mis viib sind sügavamale enesemõistmisele ja toob esile tõelise potentsiaali sinus. Kui oled valmis avastama, kes sa tegelikult oled, ja kujundama oma elu, mida tõeliselt soovid elada, siis kohtume Tee Iseendani programmis!❤‍🔥

❤‍🔥See programm on sinu teekond põhjalikuks enesearenguks ja elumuutusteks, kus avastame üheskoos sinu sügavaimad kihtid ja loome aluse täielikule transformatsioonile!

❤‍🔥Kellele see programm on mõeldud? SüvaTransformatsioon on loodud sinule, kes soovid sukelduda sügavamale eneses, kujundada sügavamat tähendust täis elu ning saavutada püsivad ja mõjukad muutused.

❤‍🔥Mida see programm sisaldab?

💕Intensiivsed Personaalsed Sessioonid (iganädalane kõne): Sügavad vestlused ja juhendamine, mis uurivad iga eluvaldkonda sügavalt ning toovad esile potentsiaali avamata tahud.

💕Strateegiline Eesmärkide Seadmine: Sügavad, visionäärsed eesmärgid, mis viivad sinu elu uuele tasandile.

💕Terviklik Analüüs: Sügav sukeldumine mineviku mustritesse, piirangutesse ja nende ületamise strateegiatesse.  Mineviku mõistmine ja tervendamine. Sügav eneseavastus. Unistuste elu vundamendi loomine ja ehitamine.

💕Intensiivne Arendustöö: Praktilised harjutused ja tehnikad, mis aitavad luua tõelise muutuse kõikides eluaspektides.

💕Süvaarendustöö: Tugevuste, võimaluste, sihtide, südamesoovide ja eesmärkidega.

💕Süvamuutus ja jätkusuutlik areng.

💕Muudame sinu välismaailma imeliseks.

❤‍🔥Mis muudab selle programmi erakordseks? SüvaTransformatsioon ei ole lihtsalt coaching programm; see on elumuutvate muutuste sünnikoht, kus keskendume pikaajalistele ja sügavamatele transformatsioonidele.

❤‍🔥SüvaTransformatsioon on tõeline pühendumus su enesearengule ja elu muutmisele. Ootan sind sellele põhjalikule transformatsiooni teekonnale!❤‍🔥

💕Tagasisided


Korduma Kippuvad Küsimused

SalaUnistuste kaart on maagiline teejuht sinu unistuste täitmiseks. See viib sind põnevatesse seiklustesse ja aitab sul avastada elu tõelisi imesid.
See on mahakraabitava pinnaga ehk saad jälgida oma saavutusi.
Avasta mis ootab sind ees nende unistuste täitmisel ja mis saladusi on veel peidus SalaUnistuste kaarti peidetud pinnal.

Täpsema info leiad SIIT.

Saad ligipääsu membershipi kõikidele materjalidele/teadmistele.

Kogukonnas toimuvad meil iga kuu veebis toetavad kõned (hiljem ka päris kohtumised).

Kogukonnas toimuvad meil mini-väljakutsed.

Kogukonnas saad julgustavat toetust oma teekonnal.

Materjalid, videod ja kõned on pealmiselt teemadel: Tõelise enda üles äratamine/leidmine; enesearmastus;  südamesoovide, unistuste ja eesmärkide avastamine, mõistmine ja saavutamine; kõige alustalad; hirmud; takistused; keskkond ja selle mõjutused sulle; suhted; kuidas jõuda unistuste eluni; eneseareng; harjumused; mustrid; traumad ja väga palju muud.

Lisaks saad omale imelise teejuhi sellel teekonnal.

Kogukonnas on Sul võimalus olla osa inspireerivast, toetavast, julgustavast, armastavast grupist!

Täpsema info leiad SIIT.

Kogemusnõustamine on nõustamise ja toetamise viis, kus inimesed, kellel on vastav isiklik kriisikogemus, jagavad oma teadmisi ja pakuvad tuge tekkinud olukorras. Kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise, mis tugineb vastastikusel austusel ja usaldusel. Selline nõustamine on efektiivne, sest nõustatav tunnetab, et teda aitab inimene, kes on läbinud samalaadse traumeeriva elusituatsiooni.

Täpsema info leiad SIIT.

Peale tellimuse esitamist tuleb meilile broneerimise link, kust kaudu saab valida endale sobiva aja kogemusnõustamiseks.

Täpsema info leiad SIIT.

Coaching on nagu personaaltreener, aga mitte  kehalise vormi jaoks, vaid vaimse heaolu ja elueesmärkide jaoks. See on interaktiivne protsess, kus coach aitab sul avastada oma potentsiaali, seada eesmärke ja leida lahendusi väljakutsetele.
Coachi ülesanne on sind innustada, esitada küsimusi, mis aitavad sul end paremini mõista, ning pakkuda toetust eesmärkide saavutamisel. See on nagu kaaslane sinu teekonnal isikliku kasvu ja arengu suunas. Kas oled mõelnud, kas coaching võiks olla sulle kasulik?

Täpsema info leiad SIIT.

Kursused (leiad ka SIIT):

*Tee iseendani-kursus💗

Sinu elu ülesanne on elada Tõelise Sinana, kogu oma ainulaadsuse ja võimsa säraga.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada endas oma Tõelise Mina ja elada kogu südamest õnnelikuna.
Täpsema info leiad SIIT.

*Südamesoovide kursus❤️‍🔥

Südamesoovide kursus on loodud selleks, et aidata sul avastada ja realiseerida oma sügavamaid südamesoove.

Täpsema info leiad SIIT.

*Hingehaavad meie elus-kursus❤️‍🩹

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma haavad, mõista nende päritolu ja õppida neid tervendama. Koos liigume läbi õrnalt juhitud sammude, mis aitavad sul avada südameukse omaenda haavadele.

Täpsema info leiad SIIT.

*Teekonna Algustalade kursus❤️

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma ainulaadsuse ja alustada teekonda õnneliku eluni.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada elu imed.

Täpsema info leiad SIIT.

Enesearengus ja enesearmastuses on oluline mõista sellega kaasnevat lisatööd, mis tasub sulle nii mitme kordselt tagasi kõikides eluvaldkonades ja sellega jõuad oma unistuste eluni ning tõelise õnneni. Ainult praktikate teadmine ei muuda midagi. Vaid neid tuleb ka oma ellu päriselt rakendada.

Vastus on kõigele alati olemas ning tihti peale lihtsam kui sa arvatagi oskad. Küsimus seisneb pigem selles, kas see vastus Sulle endale on hetkel veel vastu võetav ja sa oled valmis selleks midagi tegema.

Kogukonnas ei pea, liikmelisus tagab sulle materjalide kättesaadavuse igal ajal, saad rahulikult kõike teha omas tempos, täpselt nii palju kui jõuad ja soovid.
Täpsema info leiad SIIT.

Kursustele ligipääs, kestab pool aastat kuni aasta aasta. Selle aja jooksul on sul aega neid läbida omas tempos ja vaadata neid soovi korral läbi nii palju kordi kui tahad ja vajad.

Täpsema info leiad SIIT.

Scroll to Top