Kogemusnõustamine

💕Kogemusnõustaja on nagu teejuht, kes jagab sinuga oma teekonnast saadud teadmisi ja kogemusi. See on nagu saaksid vestelda kellegagi, kes on juba läbinud sarnase rännaku nagu sina ning oskab pakkuda tuge, mõistmist ja praktilisi näpunäiteid. See ei tähenda tingimata, et sul peaks olema samad eesmärgid või väljakutsed, kuid kogemusnõustaja suudab ikkagi pakkuda väärtuslikke perspektiive ja julgustust.💕

Kogemusnõustaja
Maris Tammet

Minu elutee on olnud täis mitmekesiseid kogemusi, mis on kujundanud mind Kogemusnõustajaks ja
Enesearmastuse & Õnneliku Elu Coach’iks.💞

Olen õppinud muutma eluraskused oma tugevusteks ning nüüd soovin seda teiste heaks kasutada, pakkudes kogemusnõustamist erinevatel teemadel:

💘Enesevihkamine
💘Koolikiusamine
💘Stress ja pinge
💘Ärevus
💘Depressioon
💘Motivatsiooni puudus
💘Krooniline valu
💘Migreenihood
💘Kokku kukkumine
💘Lein ja Kaotusvalu
💘Läbi põlemine
💘Enesetapu mõtted, katsed
💘Erinevad vigastused ja nendega toimetulek
💘Kogenud petmist ja reetmist
💘Töö kaotus ja pikaajaline töötu olemine
💘Teekond enesevihkamisest enesearmastuseni
💘Omadega täiesti põhjas olnud ja sealt täiesti välja tulnud
💘Ettevõtte loomine üksi nullist ja olematu raha eest
💘Ning palju teisi elumuutvaid kogemusi.

Minu eesmärk on toetada, kuulata ja nõustada kõiki, kes annavad endast märku.

Nõustamisel toetun oma isiklikudele kogemusetele ja laiale teadmiste pagasile, mille olen omandanud oma elus ja erinevate koolituste, kursuste, õppuste käigus, sealhulgas kogemusnõustamise koolitus, life coach’i kursused ning mitmed erinevad psühholoogia koolitused nii eesti kui ka inglise keeles.

Koos saame luua tee suurema enesemõistmise ja õnne poole.💞

💕Tagasisided


Korduma Kippuvad Küsimused

SalaUnistuste kaart on maagiline teejuht sinu unistuste täitmiseks. See viib sind põnevatesse seiklustesse ja aitab sul avastada elu tõelisi imesid.
See on mahakraabitava pinnaga ehk saad jälgida oma saavutusi.
Avasta mis ootab sind ees nende unistuste täitmisel ja mis saladusi on veel peidus SalaUnistuste kaarti peidetud pinnal.

Täpsema info leiad SIIT.

Saad ligipääsu membershipi kõikidele materjalidele/teadmistele.

Kogukonnas toimuvad meil iga kuu veebis toetavad kõned (hiljem ka päris kohtumised).

Kogukonnas toimuvad meil mini-väljakutsed.

Kogukonnas saad julgustavat toetust oma teekonnal.

Materjalid, videod ja kõned on pealmiselt teemadel: Tõelise enda üles äratamine/leidmine; enesearmastus;  südamesoovide, unistuste ja eesmärkide avastamine, mõistmine ja saavutamine; kõige alustalad; hirmud; takistused; keskkond ja selle mõjutused sulle; suhted; kuidas jõuda unistuste eluni; eneseareng; harjumused; mustrid; traumad ja väga palju muud.

Lisaks saad omale imelise teejuhi sellel teekonnal.

Kogukonnas on Sul võimalus olla osa inspireerivast, toetavast, julgustavast, armastavast grupist!

Täpsema info leiad SIIT.

Kogemusnõustamine on nõustamise ja toetamise viis, kus inimesed, kellel on vastav isiklik kriisikogemus, jagavad oma teadmisi ja pakuvad tuge tekkinud olukorras. Kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise, mis tugineb vastastikusel austusel ja usaldusel. Selline nõustamine on efektiivne, sest nõustatav tunnetab, et teda aitab inimene, kes on läbinud samalaadse traumeeriva elusituatsiooni.

Täpsema info leiad SIIT.

Peale tellimuse esitamist tuleb meilile broneerimise link, kust kaudu saab valida endale sobiva aja kogemusnõustamiseks.

Täpsema info leiad SIIT.

Coaching on nagu personaaltreener, aga mitte  kehalise vormi jaoks, vaid vaimse heaolu ja elueesmärkide jaoks. See on interaktiivne protsess, kus coach aitab sul avastada oma potentsiaali, seada eesmärke ja leida lahendusi väljakutsetele.
Coachi ülesanne on sind innustada, esitada küsimusi, mis aitavad sul end paremini mõista, ning pakkuda toetust eesmärkide saavutamisel. See on nagu kaaslane sinu teekonnal isikliku kasvu ja arengu suunas. Kas oled mõelnud, kas coaching võiks olla sulle kasulik?

Täpsema info leiad SIIT.

Kursused (leiad ka SIIT):

*Tee iseendani-kursus💗

Sinu elu ülesanne on elada Tõelise Sinana, kogu oma ainulaadsuse ja võimsa säraga.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada endas oma Tõelise Mina ja elada kogu südamest õnnelikuna.
Täpsema info leiad SIIT.

*Südamesoovide kursus❤️‍🔥

Südamesoovide kursus on loodud selleks, et aidata sul avastada ja realiseerida oma sügavamaid südamesoove.

Täpsema info leiad SIIT.

*Hingehaavad meie elus-kursus❤️‍🩹

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma haavad, mõista nende päritolu ja õppida neid tervendama. Koos liigume läbi õrnalt juhitud sammude, mis aitavad sul avada südameukse omaenda haavadele.

Täpsema info leiad SIIT.

*Teekonna Algustalade kursus❤️

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma ainulaadsuse ja alustada teekonda õnneliku eluni.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada elu imed.

Täpsema info leiad SIIT.

Enesearengus ja enesearmastuses on oluline mõista sellega kaasnevat lisatööd, mis tasub sulle nii mitme kordselt tagasi kõikides eluvaldkonades ja sellega jõuad oma unistuste eluni ning tõelise õnneni. Ainult praktikate teadmine ei muuda midagi. Vaid neid tuleb ka oma ellu päriselt rakendada.

Vastus on kõigele alati olemas ning tihti peale lihtsam kui sa arvatagi oskad. Küsimus seisneb pigem selles, kas see vastus Sulle endale on hetkel veel vastu võetav ja sa oled valmis selleks midagi tegema.

Kogukonnas ei pea, liikmelisus tagab sulle materjalide kättesaadavuse igal ajal, saad rahulikult kõike teha omas tempos, täpselt nii palju kui jõuad ja soovid.
Täpsema info leiad SIIT.

Kursustele ligipääs, kestab pool aastat kuni aasta aasta. Selle aja jooksul on sul aega neid läbida omas tempos ja vaadata neid soovi korral läbi nii palju kordi kui tahad ja vajad.

Täpsema info leiad SIIT.

Scroll to Top