Eneseväärtustamine- “Õppimisneljapäeva raames”

Mõni aeg tagasi käisin Inspiraatorite Facebooki grupis  #õppimisneljapäeva raames Sigritiga rääkimas Eneseväärtustamisest. Nüüd on see ka podcastina vaadatav ja jagan seda teiega.

Soovid näha teisi podcaste osasid varem, kui teised võid liituda Inspiraatoritega SIIN
Sigriti tegemistel saad silma peal hoida:
Facebook

Siin on lühike tutvustus blogipostitusest:
Eneseväärtustamine on oluline osa isikliku heaolu, enesekindluse ja õnneliku elu saavutamiseks. See mõjutab meie enesehinnangut ja -usaldust, võimaldades meil tunda end väärtuslikuna ja kompetentsena erinevates olukordades. Tugev eneseväärtustamine aitab meil seada realistlikke eesmärke ja võtta vastu väljakutseid, ilma et meid heidutaks hirm ebaõnnestumise ees.

Samuti mõjutab eneseväärtustamine meie suhteid teistega. Kui me väärtustame ja austame iseennast, oleme ka võimelised nõudma ja säilitama tervislikke piire suhetes, ning me ei talu ebakohast kohtlemist. See aitab luua vastastikku toetavaid ja rahuldustpakkuvaid suhteid.

Enda väärtustamise olulisusest rääkisime koos särasilmse Maris Tammetiga, kelle eesmärk on innustada inimesi armastama ja aktsepteerima iseennast täpselt sellisena, nagu nad on, ning avastama oma tõelist potentsiaali.
Loe pikemalt

Scroll to Top