Enesearmastus: Kuidas Luua Sügavam Suhe Iseendaga.

Miks on Oluline Armastada ja Austada Iseennast: Alustame sellest, miks on enesearmastus nii oluline. Sügav ja armastav suhe iseendaga on alus õnnelikule ja täisväärtuslikule elule ning tõstab motivatsioon ja kirge meie elus.

Praktilised Harjutused Enesearmastuse Suurendamiseks: Jagame praktilisi harjutusi SIIT või oma teenustel, mis aitavad sul süvendada oma enesearmastust. Üks lihtne harjutus on ütle endale iga hommik peegli ees midagi imelist enda kohta. Need lihtsad, kuid tõhusad harjutused on nagu võti, avades ukse sinu enda väärtuse ja armastuse avastamiseks. Astume koos samm-sammult teekonnale sügavama enesearmastuse poole.

Olgu see postitus alguspunktiks sinu teekonnal sügavama enesearmastuse ja enesekindluse suunas. Astu koos meiega liitudes teele, kus armastus iseenda vastu muudab kogu su elu!

Kogemus & Elamus

Enesearmastus: Kuidas Luua Sügavam Suhe Iseendaga. Read More »

Olulised õppetunnid

🌟Iga sündmus, iga inimene ja iga hetk meie elus on omamoodi osa suuremast plaanist. Kõigel on põhjus, miks see meie teele tuleb. Mõnikord võib tunduda, et elu viskab meile keerdkäike ja väljakutseid, millel ei paista olevat selget põhjust. Kuid hiljem võime mõista, et just nendest kogemustest kasvasime kõige rohkem ja õppisime olulisi õppetunde. Ka rõõmsad ja positiivsed hetked on osa meie teekonnast, mis toovad meile naeratuse ja rõõmu. Need hetked tähistavad tihti tasu meie jõupingutuste eest ja annavad meile motivatsiooni jätkata. Ära kunagi kaota usku sellesse, et kõigel on põhjus. Elu on nagu keeruline pusle, ja iga tükk on vajalik selle suurepärase pildi loomiseks, mis on sinu elu. Olgu need põhjused nähtavad kohe või tulevikus, iga samm meie teekonnal on tähtis. Usalda oma teed ja tea, et igal sammul on oma tähendus. 🧩🌟

Olulised õppetunnid Read More »

Esimene live intervjuu- Testime, kas esinemise ja kaamera hirm on ületatud

💓Testime, kas esinemise ja kaamera hirm on ületatud ning muidugi teeme seda 1.aprillil ehk põnev saab see olema. Osalen vestlussari: Tunne inspiraatorit, mida viib läbi imeline Armin Pajula.💓

Esimene live intervjuu- Testime, kas esinemise ja kaamera hirm on ületatud Read More »

Jälgi mida mõtled

🌟 Jälgi mida mõtled. Jälgi mida ütled. Jälgi mida teed. Ära pane inimestele sõnu suhu ja mõtteid pähe! Ära anna endale hinnanguid ilma, et sa mõtetaksid lahti, kust see tuleb. 💪 Sa oled sama tugev, kui sinu nõrgeim lüli. Tugevda oma nõrgeim lüli! 🔗✨

Jälgi mida mõtled Read More »

Mittetoetavad mustrid meie elus

*Keskendu positiivsele – Liigne fookus negatiivsel muudab meid märkamatult pessimistlikuks ja lukustab meid piiravatesse mõtetesse. Võta vastutus oma mõtete eest ning suuna tähelepanu positiivsele. Positiivne mõtteviis avab uusi võimalusi ja on edukuse alus.

 

*Mittetoetavad, suvalised tegevused – Ülemäärane sotsiaalmeedia tarbimine, juhuslik telekavaatamine ja muud asendustegevused võtavad ära väärtusliku aja ning kahjustavad motivatsiooni. Analüüsi, millised tegevused takistavad eesmärkide saavutamist, ja koosta plaan, kuidas oma aega otstarbekalt kasutada.

 

*Enda kritiseerimine – Liigne enesekriitika vähendab enesehinnangut ja enesekindlust, pärssides isiklikku ja professionaalset arengut. Ära alahinda iseennast. Ole enesekindel ja mõista oma väärtust. Sa väärid kõike imelist, millest unistad!

 

*Passiivne muutuste ootamine – Oodates, et muutused saabuvad iseenesest, jätad oma elu juhuse meelevalla. Tegelikult on ohjad sinu enda käes, ja muutused sõltuvad sinust endast.

 

*Hinnangute andmine – Hinnangute andmine piirab objektiivset olukorra nägemist. Avatus ja empaatia loovad ruumi õppimiseks ja kasvamiseks.

 

*Oma piiridest üle astumine – Ilma piire seadmata petame iseennast. Mõnikord väljendub see ületöötamises, mõnikord ülesöömises ja tihti enda tahaplaanile jätmises. Elus on vajalik tasakaal. Sea endale toetavad piirid ja hoia oma energiat ning heaolu.

 

*Teistega võrdlemine – Sina oled ainulaadne. Ära tee end võrreldavaks teistega, sest see võtab rõõmu ja energia.

 

*Minevikust kinni hoidmine – Minevik on õppetund, mitte lõks, kuhu toppama jääda. Ära lase minevikul määratleda oma olevikku ega tulevikku.

 

*Liigne muretsemine – Muretsemine ja hirm on alateadvusele halvav ning piirab lahenduste leidmist. Vali, millele suunad oma energia, ja usu, et kõik toimub sinu hüvanguks.

 

*Unistuste edasilükkamine – Aeg on meie kõige väärtuslikum ressurss. Ära lükka oma unistusi edasi. Hakka tegutsema juba täna!

 

Seega julgustan sind neid mustreid murdma. Millal veel, kui mitte nüüd? Sina ise oled see, kes kujundab oma mustrid ja loob iseenda elu ja ma võin aidata sul seda kõike oma elus teha teadlikumalt.

Mittetoetavad mustrid meie elus Read More »

Kuidas mõista ja defineerida oma eesmärke enesearengus?

Täna astume koos esimesed sammud teekonnal enesearenguni, küsides endalt: “Kust alustada?”

Mõista ja Defineeri Oma Eesmärke: Esimene samm enesearengu teekonnal on mõista ja defineerida oma eesmärke. Võta aega, et uurida, mis sind tõeliselt inspireerib ja motiveerib. Olgu need eesmärgid suured või väikesed, oluline on need selgelt sõnastada ja neile suund anda.

Praktilised Sammud Isikliku Arenguplaani Loomiseks: Järgmisena sukeldume praktiliste sammude maailma, et luua isiklik arenguplaan. Kaardista konkreetsed eesmärgid, sõnasta tegevuskavad ja sea ajalised raamid. See plaan saab olema sinu teejuht ja motivaator enesearengu teel.

Olgu see postitus alguspunktiks sinu enesearengu teekonnal. Astu koos meiega sammu lähemale sellele paremale, inspireeritumale ja täisväärtuslikumale versioonile endast!

Kogemus & Elamus

Kuidas mõista ja defineerida oma eesmärke enesearengus? Read More »

Positiivsuse Jõud: Miks Iga Päev Otsida Hingerahu Hetki

Elu võib olla nagu kiirel lõbusrattal sõitmine, kuid selles blogipostituses uurime, miks on oluline peatuda hetkeks ja otsida postiivsust igast päevast. Positiivsusel on jõud muuta meie elukogemust ja kujundada meie suhtumist nii iseendasse kui ka ümbritsevasse maailma.

1. Emotsionaalne Heaolu: Postiivsus toetab emotsionaalset heaolu. Leides igapäevaselt positiivseid hetki, tugevdame oma emotsionaalset vastupanuvõimet ja suudame paremini toime tulla stressi ja väljakutsetega.

2. Suurem Tänu Tunne: Positiivsuse leidmine võimaldab meil kogeda suuremat tänu tunnet. Oleme tänulikumad ka väikeste rõõmude eest, mis muidu võivad jääda tähelepanuta.

3. Suhted Teistega: Positiivsus mõjutab positiivselt ka meie suhteid teistega. Kui me ise oleme positiivsed, kiirgab see meist ka teistele ning loob tervislikumat ja rõõmsamat suhtluskeskkonda.

4. Enesemotivatsioon: Igapäevane positiivsuse otsimine aitab toita enesemotivatsiooni. Leiame julgust võtta ette uusi väljakutseid ja jätkata pingutamist ka raskematel hetkedel.

5. Tervislik Eluviis: Positiivne suhtumine on seotud tervislikuma eluviisiga. Inimesed, kes tunnevad rõõmu ja positiivsust, on enamasti avatumad tervislikele harjumustele, nagu regulaarne liikumine ja tasakaalustatud toitumine.

6. Probleemide Lahendamine: Positiivne suhtumine aitab meil paremini lahendada probleeme. Näeme väljakutsetes pigem võimalusi kui takistusi, mis võimaldab meil leida loomingulisi ja efektiivseid lahendusi.

7. Täiuslikkuseta Õnn: Otsides positiivsust iga päev, saame kogeda õnne ka siis, kui elu pole täiuslik. Oleme avatud nägema ilu ja rõõmu ka väikestes, argipäevastes hetkedes.

8. Isikliku Kasvu Suurendamine: Positiivsus on seotud isikliku kasvuga. Kui oleme avatud positiivsetele kogemustele, kasvame emotsionaalselt ja vaimselt, avastades uusi tahke iseendast.

9. Loominguline Väljendus: Positiivsus toetab loomingulist väljendust. Leiame end motiveeritumana ja inspireerituna, mis võib tuua kaasa uusi ideid ja projekte.

10. Mõju Teistele: Kui oleme positiivsed, jagub meie hea tuju ka teistele. Positiivne suhtumine on nagu nakkav naer, levitades head energiat ja tõstes üles ka teiste meeleolu.

Positiivsuse leidmine igast päevast on investeering enda heaolusse ja õnnelikumasse elukogemusse. Iga päev toob endaga kaasa võimaluse avastada midagi uut, mida hinnata ja mille üle rõõmu tunda. Olgu sinu päev täis positiivseid hetki ja avastusi!

Kogemus & Elamus

Positiivsuse Jõud: Miks Iga Päev Otsida Hingerahu Hetki Read More »

Scroll to Top