Maris Tammet

Enesearmastuse & Õnneliku Elu Coach/Mentor

💕Missioon on aidata inimestel saada kogust südamest õnnelikuks ja muuta iga inimese unistuste elu reaalsuseks läbi tõelise enesearmastuse.💕

💕Alusta oma õnneliku elu teekonda juba täna!💕

960c8d57-9155-42a1-b463-97bb1caa7122


💕Ole iga päev õnnelik!


💕Ela oma unistuste elu iga päev!

c6ec395f-0bab-4219-a271-d9f29e2154c5

💕Koge iga päev tõelist armastust!

💕Mõistmaks, et igas südames peitub ainulaadne lugu ja sära.

Kogemus & Elamus visiooniks on olla teejuht imelistele südametele, avades uksed tõelise õnneni ja unistuste maailma positiivsetele muutustele, julgustades inimesi mitte ainult unistama suurelt, vaid ka muutma need suured südamesoovid reaalsuseks.

Kutsun teekonnale, kus unistused ei ole vaid eesmärgid, vaid õnnelik elustiil– astuge sisse ja laske oma südamel särama lüüa!💕

💕Tagasisided

Jane 30
SüvaTransformatsiooni programm on mu elu murranguline kogemus! Avastasin enda sügavamad kihid, mõistes potentsiaali ja avanedes õnnelikule elule. Coaching aitas mul murda välja piiravast mõttemustrist, luues selged eesmärgid ja uue suuna. Marise toetus ja silmiavavad sessioonid olid hindamatud. Ta on mitte ainult suurepärane coach, vaid ka tõeline sõber ja toetaja. SüvaTransformatsioon on tõeline investeering elumuutusesse, mis on oma väärtust rohkem kui tõestanud. Soovitan seda kõigile, kes soovivad avastada oma potentsiaali ja nautida täisväärtuslikumat elu! Ma poleks osanud isegi ette kujutad, kui ma selle programmiga liitusin, et puutun kokku ehtsa INGLIGA! Suur aitäh Maris sulle kõige eest.
Hanna 33
Lõpetasin just Alustava Teekonna Algustalade coachingu programmi. Kolm kuud läks nii kiiresti, aga nii võimsalt. Ma ei suuda uskuda, et kui enne istusin kodus nelja seina vahel , tegeledes majapidamis töödega ja kodukontoriga ning tundsin ennast pidevalt halvasti ja jõuetuna. Lisaks olin nagu jalamatt kõigi jaoks, siis tänaseks ma tegelen ka väljas pool kodu vahvate ja põnevate tegevustega, kogun imelisi kogemusi, tunnen ennast hästi ja rõõmsana. Mõistan iseennast palju rohkem. Võtan aega enda jaoks, olen suutnud luua omale imelisi piire ning ma teen asju, mis panevad mu silmad särama. Minu elu parim otsus oli valida Maris omale coachiks enda teekonnal. Soovitan teda kõigile, sest ta teeb hingega seda kõike ja ta tõesti teab, mida ta teeb, juba läbi oma enda kogemuste +veel kõik see palju ta on ennast arendanud läbi õpingute ja kõige muu. Suur aitäh Maris!
Nina 34
Teeiseendani kursus... Lihtsalt müts maha, kui imelise kursuse sa loonud oled. See on nii põhjalik ja nii kergesti arusaadav. Ma alguses olin kahtlev ja mõtlesin igasuguseid mõtteid enne kui otsustasin ikkagi osta selle kursuse. Kuid ma sain aru juba alguses, et see oli parim otsus, mis ma oma elus langetanud olen! Ütlen ausalt see kursus ei tohiks olla nii odav, kuna selle väärtus on miljardeid kordi rohkem. Sa oled lihtsalt võrratu ning see kursus muutis mu elu igaveseks. Tõeline MINA on võrratu ja ma poleksiki saanud sellest teada, mida see tähendab ilma selle imelise kursuseta. SOOVITAN!!!
Siiri 27
Ma poleks ealeski teadnud, mis on hingehaavad ja kui palju need meid mõjutavad, kui ma poleks sinu imelisele kursusele sattunud. Aitäh! Terve mu maailm muutus ja ma mõistan nüüd miljon korda rohkem ennast ja kõike seda mis on minu elus toimunud. Ning tervenemine neist on olnud nii vabastav ja kergendav tunne.
Elle 49
See väljakutse tõi reaalselt kahe jalaga maa peale. Täna olen teadlikum, miks pole täitunud mu südame unistused. See väljakutse tegelikult koorib sinult kihte maha nagu kooriksid sibulat. Täna olen sisemiselt kasvanud, julgen välja öelda oma arvamuse ja endale JAH. Mina olen südamest väga tänulik❤️ Aitäh Maris, et lõid selle vahva väljakutse🤍 Mis mulle veel selle väljakutse juures meeldis on see, et ei olnud vastutuspartnerit. Sain ennast proovile panna kas ütlen endale jah või ei. Olen endale üle väga õnnelik ja tänulik, et ütlesin JAH. Suur, suur kalli ja pai iseendale, et väljakutse on läbitud ja ette antud tegevused tehtud💖 Aitäh, aitäh, aitäh 🙏🥰
Sandra 29
Minu elu muutus, sellest hetkest, kui tuttavaks saime ja muidugi ainult paremuse poole. Sa oled suuremeelne ning alati abivalmis. Sinu tarkus ja elukogemused, mis sa jagad minuga kui ka kõigi teistega tõesti muudavad elusid. Sa tead täpselt mida öelda ja kuidas seda öelda, et see mõjub toe kui ka abina.
Cathy 27
Maris on väga aktiivne ja enesekindel. Ei anna nii lihtsalt alla. Ta on üks tugev naine. Oskab olla positiivne ja ka negatiivses asjas head näha mis on väga hea oskus. Hea kuulaja ja nõuandja.
Riina 28
Sul on imeline süda ja ma imetlen sind. Sa oled lihtsalt vapustav! Ma ei tea, kus ma oleksin ilma sinuta ja su abita.
Anna 30
Mega lahe asi on Salaunistuste kaart!!! See on nagu unistuste tahvel, mida ma ei pidanud ise koostama. Kerge ja lihtne kasutada ning mega mõnus tunne on maha kraapida tegevust, mis oled ära teinud. Lihtsalt imeline! Nii suur huvi on juba näha, millised saladused selle all peidus võivad kõik olla. Suur aitäh! PS!Imelised kommid olid. Millal neid saab tellima hakata?!
Kirke 33
Ma ei tea kuidas sa suudad seda kõike teha, mida sa teed ja veel sellise kire ja armastusega, mis annab rahvale nii palju. See mida kõike ma igapäevaga membershipist avastan ja teada saan ning läbi teen enda peal tõesti toimib! Mul oli algselt kahtlusi sellesse kõike, aga tänaseks mõistan, et minu elu parim otsus oli öelda Jah sinu membershipile. See kui toetav ja abivalmis sa oled annab nii palju väärtust juurde ning tõstab usku ja armastust iseendasse. See kõik on lihtsalt nii imeline, et ma ei oska sõnadessegi panna seda rõõmu ja tunnet, mis on minu sees. Suuuuuur aitäh!
Liis 23
Sinu teadmised, lugu ja õpetused muutsid mu elu. Tänu sellele kõigele elan ma õnnelikumat elu. Aitäh!
Anu 22
Marise poole saab alati pöörduda ükskõik millise murega. Alati ta leiab lahenduse ja oskab head nõu anda! Ta on väga sõbralik ja vastutulelik. Tema tugevus on rõõmsameelsus ja positiivsus. Ta näeb alati igas olukorras midagi head.
Elvi 91
Ma poleks ealeski arvanud, et nii noor inimene suudab mind panna elu nii teistmoodi nägema ja elama ehk kui ilus ja võimas on päriselt elu.
Alexandra 16
Aitäh, et oled olemas ja jagad oma lugu ja teadmisi! Mul on nii hea meel, et ma sinuga tuttavaks sain.
Ele 40
Alguses kui ma nägin südamesoovide kursust siis mõtlesin, mis idiootsus see nüüd on? Südamesoovid? Kuid kuna mu hing ei jätnud rahule, et mis on see lõpuks, siis otsustasin uurida kursuse kohta rohkem. Ning mida rohkem ma lugesin ja küsisin seda rohkem hakkasin mõtlema, et äkki tõesti võiks läbi teha selle. Kuna see väga kallis ka ei olnud siis ostsin ära. Ja mine pekki täna ma tean, mis on südamesoovid ja põhiline MIS ON MINU SÜDAMESOOVID. Ning ma nüüd liigun oma südamesoovide järgi ja muutus minu elus on suur olnud. Olen palju õnnelikum ja motiveeritum tegema asju. Tänud sulle
Kaisa 40
Ma lihtsalt armastan sind! Sa teed nii suurepärast asja, kasutades oma kogemusi ja SÜDA. Ma olen Sulle nii tänulik!
Kristina 37
Algul ma ei saanud aru ega mõistnud sinu tegevusi ja selle ettevõtte ponti, mis see annab, aga peale seda, kui ma kuulasin sind ja kasutasin sinu poolt jagatud teadmisi, materjale. Sain ma lõpuks aru!!! Mu elu muutus 360 kraadi paremaks. Müts maha, et jagad seda kõike ja oled sina ise, oma suure südamega. Ma ei oskagi oma tänutunnet sõnadesse panna nii et Suur, Suur, Suur aitäh!
Liisi 28
Kallis Maris, Ma kirjutan sulle täis südamest rõõmu ja tänutunnet. Kunagi ma vihkasin elu ja olin tõeliselt õnnetu. Tundsin end lõksus, tühjana ja ilma lootuseta. Iga päev oli kurnav võitlus, mis tundus lõputuna. K & E Membership on aidanud mul leida oma sisemise jõu ja tõelise rõõmu elus. Olen õppinud ennast armastama, andestama minevikus tehtud vigu ning võtma vastu iseenda ja teiste armastust. Mul on tõeliselt hea meel, et sinu jagatud teadmised ja tehnikad on muutnud minu elu miljon korda paremaks. Membership on andnud mulle jõudu ja usku endasse ning aidanud mul avastada uusi võimalusi ja saavutada oma eesmärke. Ma olen sügavalt tänulik sulle selle imelise teekonna eest. Sinu pühendumus, kogemused ja teadmised on teinud minust täiesti uue inimese. Jätka oma imelise tööga ja aitamisega, sest teed maailma paremaks üks inimene korraga.
Tiina 31
Aitäh kogust südamest, et andsid mulle võimaluse testida läbi sinu coachingu programmi, see oli uskumatu ja tõesti läbimõeldud. Minu elu muutus nii palju, et ma ei tunne ennast äragi ja see kes ma olin enne programmi läbimist ja kes nüüd need on kaks täiesti erinevat inimest. Ma aktsepteerin tänaseks iseennast täpselt sellisena nagu ma olen ning ei jõua ära oodata, millal sa veel uute põnevate ettevõtmistega lagedale tuled ja ma soovitan kõigile sinu coachingu programmiga liituma, kui sa selle lõpuks avalikuks teed, sest sellest ei soovita ma kellelgi ilma jääda. Ole sama võimas ja ainulaadne edasi!
Previous slide
Next slide


Korduma Kippuvad Küsimused

💕Enesearengus ja enesearmastuses on oluline mõista sellega kaasnevat lisatööd, mis tasub sulle nii mitme kordselt tagasi kõikides eluvaldkonades ja sellega jõuad oma unistuste eluni ning tõelise õnneni. Ainult praktikate teadmine ei muuda midagi. Vaid neid tuleb ka oma ellu päriselt rakendada.💕

💕Vastus on kõigele alati olemas ning tihti peale lihtsam kui sa arvatagi oskad. Küsimus seisneb pigem selles, kas see vastus Sulle endale on hetkel veel vastu võetav ja sa oled valmis selleks midagi ettevõtma?!?💕

💕Coaching on nagu personaaltreener, aga mitte  kehalise vormi jaoks, vaid vaimse heaolu ja elueesmärkide jaoks. See on interaktiivne protsess, kus coach aitab sul avastada oma potentsiaali, seada eesmärke ja leida lahendusi väljakutsetele.
Coachi ülesanne on sind innustada, esitada küsimusi, mis aitavad sul end paremini mõista, ning pakkuda toetust eesmärkide saavutamisel. See on nagu kaaslane sinu teekonnal isikliku kasvu ja arengu suunas. Kas oled mõelnud, kas coaching võiks olla sulle kasulik?

Täpsema info leiad SIIT.

💕Coachingu programmis toimuvad iganädalased kõned, mille tähtajad leppime koos kokku ja neist tuleb kinni pidada.

💕Coachingu programmi lõppedes, kestab sul materjalidele ligipääs veel peale seda umbes 1 kuu.

Täpsema info leiad SIIT.

💕SalaUnistuste kaart on maagiline teejuht sinu unistuste täitmiseks. See viib sind põnevatesse seiklustesse ja aitab sul avastada elu tõelisi imesid.
See on mahakraabitava pinnaga ehk saad jälgida oma saavutusi.
Avasta mis ootab sind ees nende unistuste täitmisel ja mis saladusi on veel peidus SalaUnistuste kaarti peidetud pinnal.

Täpsema info leiad SIIT.

💕Kursused (leiad ka SIIT):

*Tee iseendani-kursus💗

Sinu elu ülesanne on elada Tõelise Sinana, kogu oma ainulaadsuse ja võimsa säraga.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada endas oma Tõelise Mina ja elada kogu südamest õnnelikuna.
Täpsema info leiad SIIT.

*Südamesoovide kursus❤️‍🔥

Südamesoovide kursus on loodud selleks, et aidata sul avastada ja realiseerida oma sügavamaid südamesoove.

Täpsema info leiad SIIT.

*Hingehaavad meie elus-kursus❤️‍🩹

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma haavad, mõista nende päritolu ja õppida neid tervendama. Koos liigume läbi õrnalt juhitud sammude, mis aitavad sul avada südameukse omaenda haavadele.

Täpsema info leiad SIIT.

*Teekonna Algustalade kursus❤️

Selle kursuse eesmärk on aidata sul avastada oma ainulaadsuse ja alustada teekonda õnneliku eluni.
See kursus annab sulle enda avastamise jaoks teadmised, tehnikad ja võimalused, mida vajad, et avastada elu imed.

Täpsema info leiad SIIT.

💕Saad ligipääsu membershipi kõikidele materjalidele/teadmistele.

💕Kogukonnas toimuvad meil iga kuu veebis toetavad kõned (teatud aja tagant ka päris kohtumised).

💕Kogukonnas toimuvad meil mini-väljakutsed.

💕Kogukonnas saad julgustavat toetust oma teekonnal.

💕Materjalid, videod ja kõned on pealmiselt teemadel: Tõelise enda üles äratamine/leidmine; enesearmastus;  südamesoovide, unistuste ja eesmärkide avastamine, mõistmine ja saavutamine; kõige alustalad; hirmud; takistused; keskkond ja selle mõjutused sulle; suhted; kuidas jõuda unistuste eluni; eneseareng; harjumused; mustrid; traumad; haavad ja väga palju muud.

💕Lisaks saad omale imelise teejuhi sellel teekonnal.

💕Kogukonnas on Sul võimalus olla osa inspireerivast, toetavast, julgustavast, armastavast grupist!

💕Täpsema info leiad SIIT.

💕Saad ligipääsu membershipi kõikidele materjalidele/teadmistele.

💕Kogukonnas toimuvad meil iga kuu veebis toetavad kõned (teatud aja tagant ka päris kohtumised).

💕Kogukonnas toimuvad meil mini-väljakutsed.

💕Kogukonnas saad julgustavat toetust oma teekonnal.

💕Materjalid, videod ja kõned on pealmiselt teemadel: Tõelise enda üles äratamine/leidmine; enesearmastus;  südamesoovide, unistuste ja eesmärkide avastamine, mõistmine ja saavutamine; kõige alustalad; hirmud; takistused; keskkond ja selle mõjutused sulle; suhted; kuidas jõuda unistuste eluni; eneseareng; harjumused; mustrid; traumad; haavad ja väga palju muud.

💕Lisaks saad omale imelise teejuhi sellel teekonnal.

💕Kogukonnas on Sul võimalus olla osa inspireerivast, toetavast, julgustavast, armastavast grupist!

💕Täpsema info leiad SIIT.

💕Kogemusnõustamine on nõustamise ja toetamise viis, kus inimesed, kellel on vastav isiklik kriisikogemus, jagavad oma teadmisi ja pakuvad tuge tekkinud olukorras. Kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise, mis tugineb vastastikusel austusel ja usaldusel. Selline nõustamine on efektiivne, sest nõustatav tunnetab, et teda aitab inimene, kes on läbinud samalaadse traumeeriva elusituatsiooni.

Täpsema info leiad SIIT.

💕Peale tellimuse esitamist tuleb meilile broneerimise link, kust kaudu saab valida endale sobiva aja kogemusnõustamiseks.

Täpsema info leiad SIIT.

💕Kogukonnas ei pea, kuni oled liige. Liikmelisus tagab sulle materjalide kättesaadavuse igal ajal. Ehk saad rahulikult kõike teha omas tempos, täpselt nii palju kui jõuad ja soovid.
Ainsad ajad, mis on konkreetsel ajal on grupikõned/vestlused, kuid need on järelvaadatavad.

Täpsema info leiad SIIT.

💕Kursustele ligipääs, kestab pool aastat kuni aasta, sõltub kursusest, need on täpselt välja toodud iga kursuse juures eraldi. Selle aja jooksul on sul aega neid läbida omas tempos ja vaadata neid soovi korral läbi nii palju kordi kui tahad ja vajad.

Täpsema info leiad SIIT.

💕Kursuste tähtajaline ligipääs on selleks, et inimene ei lükkaks kursuse läbimist edasi ning reaalselt oleks kursusest inimesele kasu, peale selle eest tasumist.
Muutused ei saa tulla, kui kursust või muid teenuseid korralikult läbi ei teha!

💕Kursuste ja teenuste eesmärk on aitada inimestel muuta oma elu paremaks ja tagada, et inimeste elus muutused toimuksid!💕

💕Alusta oma õnneliku elu teekonda juba täna!💕

Scroll to Top