11.00

🕯️Roheline küünal kannab endaga kaasas külluse, rahavoolu ja tervenemisega seotud energiaid.
🕯️Roheline värv sümboliseerib tervenemist ja rahavoolu energiat.
🕯️Piparmündi lõhnaliline
🕯️Küünlaleek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!
🕯️Küünla leegiks on tuli. Tuli sümboliseerib päikest, valgust, soojust, positiivust, elujõudu, energiat ja edasi minekut. Sama sümboliseerib päike ja seetõttu pimedamal ajal kasutame küünlaid rohkem, kuna küünlaleek annab meile sama, mida annab päike. Küünalde põletamine pimedal ajal blokeerib stressi teket, väsimust ja eluenergia kadumist.
🕯️Iga küünal on ainulaadne, kuna küünla tegemisel kasutan oma tervendavat ja armastavat energiat ning oma imelist väge, et küünal toob su ellu kõik selle, mis sa soovid ja vajad sinu parimaks hüvanguks.
PS! Küünalde värvus võib erineda pildil olevast!
Kategooria:

Roheline küünal kannab endaga kaasas külluse, rahavoolu ja tervenemisega seotud energiaid. Roheline värv sümboliseerib tervenemist ja rahavoolu energiat.
🕯️Sa võid seda põletada, et enda ellu küllust ligi kutsuda ja/ või enda tervist parandada ja oma intuitsiooni avada.

🕯️Roheline küünal sümboliseerib tervist ja tervendust. Seda küünalt tasub põleta siis, kui sa tunned, et sinu tervis on sind alt vedanud. Roheline küünal aitab sul kiiremini terveks saada. eda küünalt on kasulik põletaa tervenduskristallide keskel, et neid võimendada.

🕯️Rohelineküünal sümboliseerib külluse energiat, seega on seda küünalt hea põletada erinevate külluse, rahavoolu, edu ja materiaalse õnne kristallide keskel, et neid kristalle aktiveerida ja võimendada nende mõju.

🕯️Piparmünt on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmünt aktiveerib sind ennast tervendama ja on seotud visioonide aktiveerimisega, aitab sinu intuitsiooni avada.

🕯️Küünlaleek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

🕯️Küünla leegiks on tuli. Tuli sümboliseerib päikest, valgust, soojust, positiivust, elujõudu, energiat ja edasi minekut. Sama sümboliseerib päike ja seetõttu pimedamal ajal kasutame küünlaid rohkem, kuna küünlaleek annab meile sama, mida annab päike. Küünalde põletamine pimedal ajal blokeerib stressi teket, väsimust ja eluenergia kadumist.

🕯️Igal korral küünla põlema panekul ütle välja või mõtle (hea kui ütled) 3 korda järgnevat soovi:

Külluse soov: “Minu elu täitub külluse ja rikkusega. Olen rahaliselt avatud ja vastuvõtlik. Rahavool voolab minu ellu kergelt ja külluslikult. Iga rahasumma, mida teenin, teenib minu ja teiste heaolu. Olen tänulik külluse ja rahulolu eest, mis mind igapäevaselt ümbritseb.”

Tervenemise soov: “Minu keha, meel ja vaim on terved ja tugevad. Iga rakk kiirgab tervenemise energiat. Olen täielikult terve igal tasandil. Olen kogust südamest tänulik oma tugeva ja terve tervise eest.”

🕯️Need laused annavad küünlale lisa sinupoolse energia, kõige selle täitumiseks sinu elus.

🕯️Iga küünal on ainulaadne, kuna küünla tegemisel kasutan oma tervendavat ja armastavat energiat ning oma imelist väge, et küünal tooks su ellu kõik selle, mis sa soovid ja vajad sinu parimaks hüvanguks.

 

Kuidas enda küünalde eest kõige paremini hoolitseda?

🕯️Enne esmakordset põletamist lõika taht umbes 1 cm pikkuseks. Enne põletamist lõika taht lühemaks, et vältida musta suitsu.

🕯️Küünalt tuleb põlema panna alati tikust, mitte teistest küünlasüütajatest. Tikk on neutraalne tulealgataja see ei röövi küünla energiat, vaid annab seda juurde. Teised süütajad võtavad küünla energiat ja mõju.

🕯️Esimesel põletamis korral lase küünlal põleda vähemalt 1,5-2h, et vaha jõuaks ühtlaselt sulada. Püüa küünalt alati põletada nii, et kogu pealispind sulaks ühtlaselt ära ehk ära pane küünalt põlema ainult korraks, anna talle vähemalt pool tunnikest aega – nii hoiad ära küünla “tunnelisse” põlemise.

🕯️Ära puhu küünalt ära! Puhumise korral võib vaha laiali pritsida ning puhumine tühistab küünla hea mõju sinu energiale ja elule. Kustutamiseks saad kasutada küünla kustutajat, mille asetad leegi peale, et leek ära kustuks. Samas võib ka kasutada kaane peale panekut, et lämmatada hapniku kätte saamine leegile, kui tasub olla ettevaatlik, et see kuumaks ei lähe ning leek tõesti kustub. Vriant on ka, et võid ettevaatlikult lükata küünla põleva osa vaha sisse ja kustununa tõmmat selle uuesti vaha seest välja, et järgmine kord oleks võimalik uuesti süüdata. Lisaks on võimalik ettevaatlikult märgade näppudega kustutada küünlaleek.

🕯️Küünlad olen valanud tugevasse ja kvaliteetsesse klaasi, aga sellest hoolimata võib kuumus teha trikke ja ka kõige kõvema klaasi purustada ehk tasub olla ettevaatlik pikalt küünalt põletades ja tasub asetada ikkagi lisa aluse peale eriti kui küünla lõpp hakkab paistma.

🕯️Püüa küünal asetada seinast veidi kaugemale ja teistest asjadest eemale: säti see võimalusel kuumaalusele või näiteks kaane peale.

🕯️Ära kunagi jäta küünalt järelevalveta või lahku kodust ilma, et oleksid selle kustutanud. Ja kui tahes sossu olemine õhtul ka ei oleks, ära tee iluund enne seda, kui oled küünla ära kustutanud! Ära jäta küünalt järelvalveta väikelaste või loomadega samasse ruumi!

🕯️Küünla sees on lisaelemente, igaks juhuks pööra rohkem tähelepanu küünlale, kui peaks mingil põhjusel lisaelement suure leegiga põlema minema. Kustuta koheselt ja eemalda küünla juurest lisaelement.

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top