Kollane küünal

11.00

🕯️Kollane küünal kannab endas elujõu ja positiivseid energiaid.
🕯️Kollane sümboliseerib elujõudu energiat, positiivsust ja uusi alguseid.
🕯️Sidruni lõhnaliline
🕯️Küünlaleek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!
🕯️Küünla leegiks on tuli. Tuli sümboliseerib päikest, valgust, soojust, positiivust, elujõudu, energiat ja edasi minekut. Sama sümboliseerib päike ja seetõttu pimedamal ajal kasutame küünlaid rohkem, kuna küünlaleek annab meile sama, mida annab päike. Küünalde põletamine pimedal ajal blokeerib stressi teket, väsimust ja eluenergia kadumist.
🕯️Iga küünal on ainulaadne, kuna küünla tegemisel kasutan oma tervendavat ja armastavat energiat ning oma imelist väge, et küünal toob su ellu kõik selle, mis sa soovid ja vajad sinu parimaks hüvanguks.

PS! Küünalde värvus võib erineda pildil olevast!
Kategooria:

🕯️Kollane küünal kannab endas elujõu ja positiivseid energiaid.

🕯️Kollane sümboliseerib elujõudu energiat, positiivsust ja uusi alguseid.

🕯️Sa võid seda põletada, et tugevdada oma positiivsust, suurendada ja tasakaalustada elujõudu oma elus või et tuua oma ellu uusi alguseid.

🕯️Kollane küünal sümboliseerib elujõu energiat, positiivsust ja uusi alguseid. Seda küünalt tasub põleta siis, kui sa tunned, et sinu elujõud on kinni või tasakaalust väljast või positiivsuse suurendamiseks. Seda küünalt võib põletada, kui soovid oma ellu uusi algusi.  Seda küünalt on kasulik põletada kaitse-, positiivsuse- ja elujõu kristallide keskel, et neid aktiveerida ja puhastada.

🕯️Sidrun aitab kodu ja inimese energiat ja energeetikat parandada, taastada ja puhastada. Sidrun aitab mõtted selgemaks saada ja suurendab keskendumist. Tervendab ja puhastab aurat. Sidrunit kasutatakse tervendamiseks, puhastamiseks või uue energia toomiseks.

🕯️Küünlaleek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

🕯️Küünla leegiks on tuli. Tuli sümboliseerib päikest, valgust, soojust, positiivust, elujõudu, energiat ja edasi minekut. Sama sümboliseerib päike ja seetõttu pimedamal ajal kasutame küünlaid rohkem, kuna küünlaleek annab meile sama, mida annab päike. Küünalde põletamine pimedal ajal blokeerib stressi teket, väsimust ja eluenergia kadumist.

🕯️Igal korral küünla põlema panekul ütle välja või mõtle (hea kui ütled) 3 korda järgnevat soovi:

Elujõu tasakaalustamine ja puhastamise soov: “Olen harmoonias oma keha, meele ja vaimuga. Elujõud voolab minust läbi tasakaalus ja täiuslikus harmoonias. Tunnen end tugevana ja elusana igal tasandil. Olen südamest tänulik kogu oma võimsa ja harmoonias oleva elujõu eest.”

Positiivsuse soov: “Minu mõtted on positiivsed ja täis lootust. Keskendun headele asjadele ning meelitan ligi positiivsust ja rõõmu. Iga päevaga suureneb minu elu positiivne energia. Ma olen tänulik selle imelise positiivse energia eest oma elus. “

Uute alguste soov: “Olen avatud uutele algustele ja võimalustele. Usaldan, et iga uus päev toob endaga kaasa uusi, põnevaid võimalusi ja maailm on minu jaoks täis uusi algusi. Ma olen südamest tänulik kõikide uute alguste eest.”

🕯️Need laused annavad küünlale lisa sinupoolse energia, kõige selle täitumiseks sinu elus.

🕯️Iga küünal on ainulaadne, kuna küünla tegemisel kasutan oma tervendavat ja armastavat energiat ning oma imelist väge, et küünal tooks su ellu kõik selle, mis sa soovid/vajad sinu parimaks hüvanguks.

 

Kuidas enda küünalde eest kõige paremini hoolitseda?

🕯️Enne esmakordset põletamist lõika taht umbes 1 cm pikkuseks. Enne põletamist lõika taht lühemaks, et vältida musta suitsu.

🕯️Küünalt tuleb põlema panna alati tikust, mitte teistest küünlasüütajatest. Tikk on neutraalne tulealgataja see ei röövi küünla energiat, vaid annab seda juurde. Teised süütajad võtavad küünla energiat ja mõju.

🕯️Esimesel põletamis korral lase küünlal põleda vähemalt 1,5-2h, et vaha jõuaks ühtlaselt sulada. Püüa küünalt alati põletada nii, et kogu pealispind sulaks ühtlaselt ära ehk ära pane küünalt põlema ainult korraks, anna talle vähemalt pool tunnikest aega – nii hoiad ära küünla “tunnelisse” põlemise.

🕯️Ära puhu küünalt ära! Puhumise korral võib vaha laiali pritsida ning puhumine tühistab küünla hea mõju sinu energiale ja elule. Kustutamiseks saad kasutada küünla kustutajat, mille asetad leegi peale, et leek ära kustuks. Samas võib ka kasutada kaane peale panekut, et lämmatada hapniku kätte saamine leegile, kui tasub olla ettevaatlik, et see kuumaks ei lähe ning leek tõesti kustub. Vriant on ka, et võid ettevaatlikult lükata küünla põleva osa vaha sisse ja kustununa tõmmat selle uuesti vaha seest välja, et järgmine kord oleks võimalik uuesti süüdata. Lisaks on võimalik ettevaatlikult märgade näppudega kustutada küünlaleek.

🕯️Küünlad olen valanud tugevasse ja kvaliteetsesse klaasi, aga sellest hoolimata võib kuumus teha trikke ja ka kõige kõvema klaasi purustada ehk tasub olla ettevaatlik pikalt küünalt põletades ja tasub asetada ikkagi lisa aluse peale eriti kui küünla lõpp hakkab paistma.

🕯️Püüa küünal asetada seinast veidi kaugemale ja teistest asjadest eemale: säti see võimalusel kuumaalusele või näiteks kaane peale.

🕯️Ära kunagi jäta küünalt järelevalveta või lahku kodust ilma, et oleksid selle kustutanud. Ja kui tahes sossu olemine õhtul ka ei oleks, ära tee iluund enne seda, kui oled küünla ära kustutanud! Ära jäta küünalt järelvalveta väikelaste või loomadega samasse ruumi!

🕯️Küünla sees on lisaelemente, igaks juhuks pööra rohkem tähelepanu küünlale, kui peaks mingil põhjusel lisaelement suure leegiga põlema minema. Kustuta koheselt ja eemalda küünla juurest lisaelement.

Imelist küünla elamust!

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top