Manifesteerimis küünal-Armastus

20.00

🕯️ARMASTUS, see on sõna, mida enamasti kõik kogeda tahavad. Armumine ja armastus, millest inimesed kirjutavad filmides, lauludes ja raamatutes. Armastuse puudumine võib jätta meid tundma tohutut auku oma südames, mida miski ei saa asendada. Reaalsus on see, et armastus mängib suuremat rolli, kui enamik tegelikult eeldab. Kui kohtute oma hinge teise poolega, saate aru, miks muud suhted ei õnnestunud. Tõeline armastus on piisavalt võimas, et äratada emotsionaalselt kättesaamatu inimene ja avada tema silmad hingede tõelise ülestõusmise kaunile ärkamisele.
🕯️Olenemata sellest, kas olete oma kaksikleegist/hingesugulasest eraldatud või püüate oma enesearmastusega seoses rahu saada, on see küünal abiks kõiges, mis on seotud armastusega. See loob tasakaalutunde ja aitab meelt puhastada. Armastuse küünal ühendab teie südame ja meele üheks tervikuks, parandades minevikuhaavu. Seega tervendades ka oma inimest. Kui sa paraned, paranevad nemad. Sellel küünlal on nii ilus energia, et keegi usub, et kõik on võimalik seni, kuni on olemas armastus.
🕯️Küünlaleek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

 

🕯️Kristallid, mida kasutatud:

🕯️Roosa kvarts: kõik teavad, et roosa kvarts on tingimusteta armastuse kivi. See toetab emotsionaalset ja suhete paranemist, inspireerides kaastunnet, rahu ja rahulikkust. Roosa kvarts soodustab enesearmastuse tundeid. See taastab usalduse ja harmoonia suhetes, aidates kaasa sisemisele paranemisele ja kindlustundele. Roosa Kvarts on otseselt seotud südametšakraga.

🕯️Ametüst: Leevendab stressi ja pinget. Ametüst on looduslik rahusti ja aitab hajutada viha, meeleolumuutusi, raevu, ärevust ja hirmu. Kas proovite aktiveerida oma vaimset teadlikkust ja avada oma intuitsiooni? Ametüsti seostatakse kroontšakraga.

🕯️Selge kvarts: on ilus kivi, mis meelitab teid sügavale endasse vaatama ja on seotud teie vaimse kasvuga. Selgel kvartsil on võime suurendada vaimset selgust, mis stimuleerib teie emotsionaalset stabiilsust. Seda kivi kasutatakse meditatsioonis, manifestatsioonis ja see võib võimendada psüühilisi võimeid. See võib aidata luua selgust ja keskenduda kõigele, mida soovite. Selge Kvarts on seotud kroontšakraga.

🕯️Roosipungad: Roosid sümboliseerivad lootust, püsivust, kannatlikkust ja muidugi armastust!!! Punased roosid tähistavad kirge, ohverdust, romantikat, armastust, ilu ja julgust. Sõltuvalt sellest, mis värvi roos on, määrab selle tähendus.

🕯️Küünla leegiks on tuli. Tuli sümboliseerib päikest, valgust, soojust, positiivust, elujõudu, energiat ja edasi minekut. Sama sümboliseerib päike ja seetõttu pimedamal ajal kasutame küünlaid rohkem, kuna küünlaleek annab meile sama, mida annab päike. Küünalde põletamine pimedal ajal blokeerib stressi teket, väsimust ja eluenergia kadumist.
🕯️Iga küünal on ainulaadne, kuna küünla tegemisel kasutan oma tervendavat ja armastavat energiat ning oma imelist väge, et küünal toob su ellu kõik selle, mis sa soovid ja vajad sinu parimaks hüvanguks.
PS! Küünalde värvus võib erineda pildil olevast!
Kategooria:

Kuidas enda küünalde eest kõige paremini hoolitseda?

🕯️Enne esmakordset põletamist lõika taht umbes 1 cm pikkuseks. Enne põletamist lõika taht lühemaks, et vältida musta suitsu.

🕯️Küünalt tuleb põlema panna alati tikust, mitte teistest küünlasüütajatest. Tikk on neutraalne tulealgataja see ei röövi küünla energiat, vaid annab seda juurde. Teised süütajad võtavad küünla energiat ja mõju.

🕯️Esimesel põletamis korral lase küünlal põleda vähemalt 1,5-2h, et vaha jõuaks ühtlaselt sulada. Püüa küünalt alati põletada nii, et kogu pealispind sulaks ühtlaselt ära ehk ära pane küünalt põlema ainult korraks, anna talle vähemalt pool tunnikest aega – nii hoiad ära küünla “tunnelisse” põlemise.

🕯️Ära puhu küünalt ära! Puhumise korral võib vaha laiali pritsida ning puhumine tühistab küünla hea mõju sinu energiale ja elule. Kustutamiseks saad kasutada küünla kustutajat, mille asetad leegi peale, et leek ära kustuks. Samas võib ka kasutada kaane peale panekut, et lämmatada hapniku kätte saamine leegile, kui tasub olla ettevaatlik, et see kuumaks ei lähe ning leek tõesti kustub. Vriant on ka, et võid ettevaatlikult lükata küünla põleva osa vaha sisse ja kustununa tõmmat selle uuesti vaha seest välja, et järgmine kord oleks võimalik uuesti süüdata. Lisaks on võimalik ettevaatlikult märgade näppudega kustutada küünlaleek.

🕯️Küünlad olen valanud tugevasse ja kvaliteetsesse klaasi, aga sellest hoolimata võib kuumus teha trikke ja ka kõige kõvema klaasi purustada ehk tasub olla ettevaatlik pikalt küünalt põletades ja tasub asetada ikkagi lisa aluse peale eriti kui küünla lõpp hakkab paistma.

🕯️Püüa küünal asetada seinast veidi kaugemale ja teistest asjadest eemale: säti see võimalusel kuumaalusele või näiteks kaane peale.

🕯️Ära kunagi jäta küünalt järelevalveta või lahku kodust ilma, et oleksid selle kustutanud. Ja kui tahes sossu olemine õhtul ka ei oleks, ära tee iluund enne seda, kui oled küünla ära kustutanud! Ära jäta küünalt järelvalveta väikelaste või loomadega samasse ruumi!

🕯️Küünla sees on lisaelemente, igaks juhuks pööra rohkem tähelepanu küünlale, kui peaks mingil põhjusel lisaelement suure leegiga põlema minema. Kustuta koheselt ja eemalda küünla juurest lisaelement.

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top