Manifesteerimis küünal-Kaitse

20.00

🕯️Kas tunnete end tasakaalust väljas ja rahutuna? Nagu teiega oleks vaimselt midagi valesti? Kas keegi on sulle pähe pannud või soovinud sulle halba tahtmist? Kas vajate negatiivset loitsu katkestada? Ära enam otsi!!!

 

🕯️Küünal Kaitse eemaldab negatiivsuse ja aitab meelitada positiivset õnne. Seda kasutatakse kurjade kavatsuste variatsioonide tõrjumiseks ja see aitab teid kaitsta nii vaimses kui ka füüsilises valdkonnas. . .

 

🕯️Ärge oodake, ostke oma Kaitse küünal juba täna!
🕯️Iga küünal on ainulaadne, kuna küünla tegemisel kasutan oma tervendavat ja armastavat energiat ning oma imelist väge, et küünal toob su ellu kõik selle, mis sa soovid ja vajad sinu parimaks hüvanguks.

 

🕯️Kristallid, mida kasutatud:

🕯️Apatiit: Apatiit on häälestatud tulevikule, kuid see võimaldab meil ühendada ja pääseda juurde oma eelmistele eludele. Sinine Apatiit stimuleerib teie vaimse häälestuse, psüühiliste annete arengut ja aitab positiivsel suhtlemisel. See kivi võimaldab teil avada oma kurgutšakrat ja aitab teid ühendada oma vaimujuhtidega. See kivi lisati selleks, et anda teile positiivsust ja võimaldada teil tõesti sügavale kaevata ja oma põhiolemusega ühenduse luua. Saad teadlikumaks sellest, mida teised mõtlevad ja teevad. Seega saate kaitsta ennast ja oma energiat.

🕯️Tiigrisilm: Tiigrisilm on suurepärane tasakaalustamise kristall. Tänu oma kiulistele triipudele suudab ta energeetiliselt tasakaalustada erinevad energiakeskused (tšakrad), kasvatada kandja enesekindlust, julgust, praktilist, anda täiendavat energiat ning tekitada kõikjal maailmas “kodutunne”. Seetõttu peetaksegi tiigrisilma ennekõike meheliku energiaga kristalliks. Tiigrisilm on ka küllusekivi ning toob oma kandjale edu ja jõukust. Tiigrisilma tugevad kaitsevad omadused on tõenäoliselt kõigile teada. Ta ei kaitse üksnes psüühiliste rünnakute eest, vaid hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna. Tiigrisilma peetakse meesenergiaga kristalliks, ennekõike just seetõttu, et ta annab oma kandjale energiat, julgust ja enesekindlust – mehelikke ja tugevaid omadusi. Lisaks kõigele muule rahustab tiigrisilm närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

🕯️Obsidiaan: see tõde tugevdav kivi avab teie silmad nähtamatutele vaatamisväärsustele. See on tugevalt kaitsev kivi ja moodustab kaitsekilbi negatiivsuse eest. Obsidiaan blokeerib psüühilisi rünnakuid ja neelab ka keskkonnas leiduva negatiivse energia. Stressis? Pinge? Obsidiaan tõmbab välja kõik negatiivsed mõtted ja tunded. Samuti stimuleerib see kasvu kõigil tasanditel. Jõud, kaitse ja maandus on kõik Obsidiani eelised. See juurtšakra kivi võimaldab teil tunda tugevust ja sisemist enesekindlust.

🕯️Sinine lasuriit: see ilu aitab psüühilistel rünnakutel, tuues sügava sisemise rahu, harmoonia ja paljastab sisemise tõe, aususe, kaastunde ja eneseteadvuse. Teadaolevalt aitab see tõrjuda kurja, ennetada psüühilisi rünnakuid ning tasakaalustada kurgu ja kolmanda silma tšakraid. Lasuriit aitab tervendada ja viia teid teie saidi ja visiooniga vastavusse. Usalda oma sisemist tarkust!

🕯️Nelk: mitmesugustes kultuurides ja vaimsetes praktikates öeldakse, et sellel on tugevad kaitseomadused. Selle terav, soojendav aroom puhastab väidetavalt negatiivseid energiaid ja peletab eemale pahatahtlikke jõude. Rituaalides, amulettides või isegi lihtsalt viirukina põletades toimib nelk vaimse kilbina, kaitstes pealetükkivate olendite eest ja tugevdades inimese sisemist jõudu. Paljud usuvad, et selle energia mitte ainult ei kaitse vaimu, vaid edendab ka selgust ja tõstab vibratsiooni, muutes selle puhastamis- ja kaitseriituste põhiliseks.

🕯️Evil Eye: kaitseb teid kahju eest ja võib olla teie õnne võlu. See kaitseb teid negatiivse energia eest ja peletab eemale kõik või kõik, kes soovivad teile halba teha. Kas keegi on armukade või mõtleb negatiivsust

PS! Küünalde värvus võib erineda pildil olevast!
Kategooria:

Kuidas enda küünalde eest kõige paremini hoolitseda?

🕯️Enne esmakordset põletamist lõika taht umbes 1 cm pikkuseks. Enne põletamist lõika taht lühemaks, et vältida musta suitsu.

🕯️Küünalt tuleb põlema panna alati tikust, mitte teistest küünlasüütajatest. Tikk on neutraalne tulealgataja see ei röövi küünla energiat, vaid annab seda juurde. Teised süütajad võtavad küünla energiat ja mõju.

🕯️Esimesel põletamis korral lase küünlal põleda vähemalt 1,5-2h, et vaha jõuaks ühtlaselt sulada. Püüa küünalt alati põletada nii, et kogu pealispind sulaks ühtlaselt ära ehk ära pane küünalt põlema ainult korraks, anna talle vähemalt pool tunnikest aega – nii hoiad ära küünla “tunnelisse” põlemise.

🕯️Ära puhu küünalt ära! Puhumise korral võib vaha laiali pritsida ning puhumine tühistab küünla hea mõju sinu energiale ja elule. Kustutamiseks saad kasutada küünla kustutajat, mille asetad leegi peale, et leek ära kustuks. Samas võib ka kasutada kaane peale panekut, et lämmatada hapniku kätte saamine leegile, kui tasub olla ettevaatlik, et see kuumaks ei lähe ning leek tõesti kustub. Vriant on ka, et võid ettevaatlikult lükata küünla põleva osa vaha sisse ja kustununa tõmmat selle uuesti vaha seest välja, et järgmine kord oleks võimalik uuesti süüdata. Lisaks on võimalik ettevaatlikult märgade näppudega kustutada küünlaleek.

🕯️Küünlad olen valanud tugevasse ja kvaliteetsesse klaasi, aga sellest hoolimata võib kuumus teha trikke ja ka kõige kõvema klaasi purustada ehk tasub olla ettevaatlik pikalt küünalt põletades ja tasub asetada ikkagi lisa aluse peale eriti kui küünla lõpp hakkab paistma.

🕯️Püüa küünal asetada seinast veidi kaugemale ja teistest asjadest eemale: säti see võimalusel kuumaalusele või näiteks kaane peale.

🕯️Ära kunagi jäta küünalt järelevalveta või lahku kodust ilma, et oleksid selle kustutanud. Ja kui tahes sossu olemine õhtul ka ei oleks, ära tee iluund enne seda, kui oled küünla ära kustutanud! Ära jäta küünalt järelvalveta väikelaste või loomadega samasse ruumi!

🕯️Küünla sees on lisaelemente, igaks juhuks pööra rohkem tähelepanu küünlale, kui peaks mingil põhjusel lisaelement suure leegiga põlema minema. Kustuta koheselt ja eemalda küünla juurest lisaelement.

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top