Punane küünal

11.00

🕯️Punane küünal kannab endas armastuse energiat. Punane sümboliseerib armastust, armastuse ligi kutsumist, armastuse leidmist ja armastuse taastamist.
🕯️Punane küünal sümboliseerib armastuse energiat, taastab või toob armastuse energiat ellu, loob romantilise hõngu, mis aitab luua harmoonilise õhkkonna ja toob armastavat suhtumist inimestesse.
🕯️Greibi ja apelsini lõhnaliline
🕯️Küünlaleek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!
🕯️Küünla leegiks on tuli. Tuli sümboliseerib päikest, valgust, soojust, positiivust, elujõudu, energiat ja edasi minekut. Sama sümboliseerib päike ja seetõttu pimedamal ajal kasutame küünlaid rohkem, kuna küünlaleek annab meile sama, mida annab päike. Küünalde põletamine pimedal ajal blokeerib stressi teket, väsimust ja eluenergia kadumist.
🕯️Iga küünal on ainulaadne, kuna küünla tegemisel kasutan oma tervendavat ja armastavat energiat ning oma imelist väge, et küünal toob su ellu kõik selle, mis sa soovid ja vajad sinu parimaks hüvanguks.

PS! Küünalde värvus võib erineda pildil olevast!
Kategooria:

🕯️Punane küünal kannab endas armastuse energiat.

🕯️Punane sümboliseerib armastust, armastuse ligi kutsumist, armastuse leidmist ja armastuse taastamist.

🕯️Sa võid seda põletada, et suurendada ja taaselustada armastuse energia või kutsuda armastus oma ellu.

🕯️Sa võid seda põletada, et tuua tuppa romantilist hõngu, aidates erinevatel suhteprobleemidel vaibuda ja samal ajal tuues armastavat suhtumist inimestesse.

🕯️Punane küünal sümboliseerib armastuse energiat, taastab või toob armastuse energiat ellu, loob romantilise hõngu, mis aitab luua harmoonilise õhkkonna ja toob armastavat suhtumist inimestesse. Seda küünalt on kasulik põletada armastuskristallide keskel, et neid aktiveerida, võimendada ja puhastada.

🕯️Apelsin on hea armastuse õnne majja tooja. Suurendab armastuse energiat. Aktiveerib sinu meeled kõike õigesti nägema, see muudab sinu mõtted selgeks. Apelsin aitab sul olla motiveeritud igas asjas, mida sa teed.

🕯️Greip suurendab armastusenergiat ja telepaatiat sinu ning sinu armastatu vahel. Aitab puhastada stressi energia ja asendab selle positiivsega ning muudab inimesed ja suhted õnnelikumas. Greip ühendab omavahel hingesugulasi ja kaksikleeke.

🕯️Küünlaleek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

🕯️Küünla leegiks on tuli. Tuli sümboliseerib päikest, valgust, soojust, positiivust, elujõudu, energiat ja edasi minekut. Sama sümboliseerib päike ja seetõttu pimedamal ajal kasutame küünlaid rohkem, kuna küünlaleek annab meile sama, mida annab päike. Küünalde põletamine pimedal ajal blokeerib stressi teket, väsimust ja eluenergia kadumist.

🕯️Igal korral küünla põlema panekul ütle välja või mõtle (hea kui ütled) 3 korda järgnevat soovi:

Armastuse soov:“Ma tervitan armastust oma ellu avatud südamega. Olen valmis vastu võtma armastust, mis on sügav ja täitmatu. Minu süda on avatud tõelisele armastusele. Minu elu täitub armastuse ja rõõmuga. Olen väärt armastust ja mu kõik suhted on õnnelikud ning täiustavad mu elu. Armastan ja olen armastatud. Ma olen tänulik kogust oma südamest selle imelisele armastuse eest, mis minu elu täidab.”

🕯️Need laused annavad küünlale lisa sinupoolse energia, kõige selle täitumiseks sinu elus.

🕯️Iga küünal on ainulaadne, kuna küünla tegemisel kasutan oma tervendavat ja armastavat energiat ning oma imelist väge, et küünal tooks su ellu kõik selle, mis sa soovid/vajad sinu parimaks hüvanguks.

 

Kuidas enda küünalde eest kõige paremini hoolitseda?

🕯️Enne esmakordset põletamist lõika taht umbes 1 cm pikkuseks. Enne põletamist lõika taht lühemaks, et vältida musta suitsu.

🕯️Küünalt tuleb põlema panna alati tikust, mitte teistest küünlasüütajatest. Tikk on neutraalne tulealgataja see ei röövi küünla energiat, vaid annab seda juurde. Teised süütajad võtavad küünla energiat ja mõju.

🕯️Esimesel põletamis korral lase küünlal põleda vähemalt 1,5-2h, et vaha jõuaks ühtlaselt sulada. Püüa küünalt alati põletada nii, et kogu pealispind sulaks ühtlaselt ära ehk ära pane küünalt põlema ainult korraks, anna talle vähemalt pool tunnikest aega – nii hoiad ära küünla “tunnelisse” põlemise.

🕯️Ära puhu küünalt ära! Puhumise korral võib vaha laiali pritsida ning puhumine tühistab küünla hea mõju sinu energiale ja elule. Kustutamiseks saad kasutada küünla kustutajat, mille asetad leegi peale, et leek ära kustuks. Samas võib ka kasutada kaane peale panekut, et lämmatada hapniku kätte saamine leegile, kui tasub olla ettevaatlik, et see kuumaks ei lähe ning leek tõesti kustub. Vriant on ka, et võid ettevaatlikult lükata küünla põleva osa vaha sisse ja kustununa tõmmat selle uuesti vaha seest välja, et järgmine kord oleks võimalik uuesti süüdata. Lisaks on võimalik ettevaatlikult märgade näppudega kustutada küünlaleek.

🕯️Küünlad olen valanud tugevasse ja kvaliteetsesse klaasi, aga sellest hoolimata võib kuumus teha trikke ja ka kõige kõvema klaasi purustada ehk tasub olla ettevaatlik pikalt küünalt põletades ja tasub asetada ikkagi lisa aluse peale eriti kui küünla lõpp hakkab paistma.

🕯️Püüa küünal asetada seinast veidi kaugemale ja teistest asjadest eemale: säti see võimalusel kuumaalusele või näiteks kaane peale.

🕯️Ära kunagi jäta küünalt järelevalveta või lahku kodust ilma, et oleksid selle kustutanud. Ja kui tahes sossu olemine õhtul ka ei oleks, ära tee iluund enne seda, kui oled küünla ära kustutanud! Ära jäta küünalt järelvalveta väikelaste või loomadega samasse ruumi!

🕯️Küünla sees on lisaelemente, igaks juhuks pööra rohkem tähelepanu küünlale, kui peaks mingil põhjusel lisaelement suure leegiga põlema minema. Kustuta koheselt ja eemalda küünla juurest lisaelement.

Imelist küünla elamust!

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top