288.00

💕Isiklik kogemus: Olen õppinud muutma eluraskused oma tugevusteks ning soovin nüüd seda teadmist ja kogemust jagada teistega kogemusnõustamise kaudu.
💕Juhendatud sammud: Kogemusnõustamise käigus toetun oma isiklikule kogemusele ja laiale teadmiste pagasile, et juhendada sind erinevate eluraskuste ületamisel ja enesemõistmise teel kuulamise, mõistmisega ja toetusega.
💕Praktilised nõuanded: Pakun nõu ja tuge erinevatel teemadel, sealhulgas koolikiusamine, stress, ärevus, enesevihkamine, depressioon, motivatsiooni puudus, krooniline valu, migreenihood, lein, kaotusvalu, vigastuste ja pettumuste toimetulek ning ettevõtluse alustamine.
💕Mis Sind Ootab?
  • Koos saame luua tee suurema enesemõistmise ja õnne poole, toetudes minu isiklikule kogemusele, mõistmisele ja laiale teadmiste pagasile.
  • Nõustamine toimub 5 x 1h nõustamisi läbi online keskkonna.
💕Miks tasub valida kogemusnõustamise?
  • Kogemusnõustamise kaudu saad toetust ja praktilisi nõuandeid erinevate eluraskuste ületamiseks ning teekonnal suurema enesemõistmise ja õnne poole. Kasutades minu kogemusi ja teadmisi, võid leida uusi viise, kuidas oma väljakutseid lahendada ning elus edasi liikuda.
💕Järelmaksu võimalus olemas!
💕Esimese aja saad broneerida SIIT.
Kategooria:
Scroll to Top